GRAVITAS | Na predaj 1-izbový byt s balkónom - D2

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

183,000 € 4950 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Eduarda Wenzla | 38 m²

Ponúkame na predaj Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača.

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 3945 €/m²

NA PREDAJ KLIMATIZOVANÁ GARSÓNKA 31,4m2 s balkónom a parkovacím státím, ul. Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 31.4 m²

Ponúkame Vám na predaj klimatizovanú garsónku 31,4m2 s balkónom a parkovacím státím, ul. Na pas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

137,900 € 4392 €/m²

NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6385 €/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 5354 €/m²

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

REZERVOVANÉ - Na predaj 1-izbový byt Rača-Paseky

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 29.81 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo štartovací byt? Realitná kancelária Mentor Group Real Est

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

139,900 € 4693 €/m²

Klimatizovaný 1.5-izbový byt, parkovacie miesto, novostavba

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova 91 | 37.33 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 1,5-izbový byt, Kadnárová 91 - Rača Byt sa nachádza na 1. p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PREDAJ: 1,5 izb. apartmán, NOVOSTAVBA, Malokrasňanská 4, BA-Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Malokrasňanská | 35.3 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 1,5-izbový apartmán s lodžiou a šatníkom v novostavbe na Malo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

204,900 € 5805 €/m²

NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 41 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 1 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6606 €/m²

člen NARKS

Na predaj - útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 39.4 m²

Ponúkame na predaj útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

184,000 € 4670 €/m²

Moderný byt pre náročného klienta - nadčasová elegancia!!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Tbiliská | 50 m²

Na prenájom Vám ponúkame veľkometrážny 1izbový apartmán 50m2m2 + terasa vo fitcentre WM v Rači

Publikované: 13.09.2019 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie