TOPNovinka: NOVOSTAVBA HROZNOVÝ SAD – VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM V RAČI ZA SKVELÚ CENU voľný od 1.júna!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²

Ponúkame na prenájom byt voľný od 1.júna kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej novostav

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom na Peknej ceste obklopený zeleňou a mestským komfortom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 28.54 m²

HERRYS - Na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom na Peknej ceste obklopený zeleňou a me

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 5922 €/m²

Svetlý a slnečný 1-izbový byt na prenájom – Bratislava, Krasňany

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova | 38.9 m²

V zastúpení nášho klienta vám ponúkame na prenájom príjemný, slnečný 1-izbový byt v pokojnej a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 1.5-izbový byt, parkovacie miesto, novostavba

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova 91 | 37.33 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 1,5-izbový byt, Kadnárová 91 - Rača Byt sa nachádza na 1. p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 30 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 4997 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 1-izbový byt s balkónom - D2

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

183,000 € 4950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PET friendly + BEZ provízie RK: 1 iz., Kafendova ul., Rača, BA III., 500,-€/mes.+140,-€/mes. (energie)

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kafendova | 31 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom útulný, čiastočne zrekonštruovaný 1 izbový byt s murovano

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaná garzonka 24 m2 – Rybničná ul. *** JEDINEČNÁ PONUKA ***

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Rybničná | 24 m²

Moderná garzónka s loggiou na prenájom – komfortné mestské bývanie na Rybničnej. Ponúkame vám

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Eduarda Wenzla | 38 m²

Ponúkame na predaj Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača.

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 3945 €/m²

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

**REZERVOVANÉ** Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 5354 €/m²

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 41 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 1 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 1-izbový byt Rača-Paseky

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 29.81 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo štartovací byt? Realitná kancelária Mentor Group Real Est

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

139,900 € 4693 €/m²

PLUS REALITY | Moderný a kompletne zariadený byt s balkónom a parkovaním – ideálne bývanie aj investícia v meste Bratislava - Rača na predaj !

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 26 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný, príjemne presvetlený jednoizbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

143,000 € 5500 €/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 1 IZBOVÝ BYT 34 m² – PEKNA CESTA – RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 34 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 1-izbový byt v Bratislave III – mestská časť

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 1-izbového bytu s loggiou – ideálny štart alebo investícia!!!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 28.42 m²

Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

180,000 € 6334 €/m²

Na predaj - útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 39.4 m²

Ponúkame na predaj útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

184,000 € 4670 €/m²

NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 5885 €/m²

1 izbový 39,10m2 byt v novom projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 34.42 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe v projekte Pekná cesta. Byt je vybavený exteriérovými žalú

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

176,000 € 5113 €/m²

1 izbový byt orientovaný na dve svetové strany v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 37.26 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. Byt má okrem dvoch okien

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

185,000 € 4965 €/m²

DOBYT - 1 - IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM - RAČA VÝCHODNÉ

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pri Šajbách | 41 m²

DOPYT ! Grand Real v zastúpení klienta hľadá na serióznu kúpu 1 - izbový byt spolu s balkónom v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

154,000 € 3756 €/m²

PREDAJ: 1,5 izb. apartmán, NOVOSTAVBA, Malokrasňanská 4, BA-Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Malokrasňanská | 35.3 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 1,5-izbový apartmán s lodžiou a šatníkom v novostavbe na Malo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

204,900 € 5805 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie