1 izbový byt | Račianska | 35 m²
BOND Reality ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Račian
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²
Ponúkame na prenájom byt voľný od 1.júna kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej novostav
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pekná cesta | 28.54 m²
HERRYS - Na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom na Peknej ceste obklopený zeleňou a me
169,000 € 5922 €/m²
1 izbový byt | Kadnárova | 38.9 m²
V zastúpení nášho klienta vám ponúkame na prenájom príjemný, slnečný 1-izbový byt v pokojnej a
680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kadnárova 91 | 37.33 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný 1,5-izbový byt, Kadnárová 91 - Rača Byt sa nachádza na 1. p
680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Na pasekách | 30 m²
Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,
149,900 € 4997 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
183,000 € 4950 €/m²
1 izbový byt | Kafendova | 31 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom útulný, čiastočne zrekonštruovaný 1 izbový byt s murovano
500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Rybničná | 24 m²
Moderná garzónka s loggiou na prenájom – komfortné mestské bývanie na Rybničnej. Ponúkame vám
420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Eduarda Wenzla | 38 m²
Ponúkame na predaj Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača.
149,900 € 3945 €/m²
1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²
Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno
570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²
Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa
164,990 € 4459 €/m²
1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²
149,900 € 5354 €/m²
1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov
166,000 €
1 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 41 m²
Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 1 – izbo
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Na pasekách | 29.81 m²
Hľadáte investičnú príležitosť alebo štartovací byt? Realitná kancelária Mentor Group Real Est
139,900 € 4693 €/m²
1 izbový byt | 26 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný, príjemne presvetlený jednoizbový
143,000 € 5500 €/m²
1 izbový byt | Pekná cesta | 34 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 1-izbový byt v Bratislave III – mestská časť
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 28.42 m²
Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza
180,000 € 6334 €/m²
1 izbový byt | 39.4 m²
Ponúkame na predaj útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
184,000 € 4670 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²
Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt
153,000 € 5885 €/m²
1 izbový byt | Horská | 34.42 m²
Ponúkame na predaj byt v novostavbe v projekte Pekná cesta. Byt je vybavený exteriérovými žalú
176,000 € 5113 €/m²
1 izbový byt | Horská | 37.26 m²
Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. Byt má okrem dvoch okien
185,000 € 4965 €/m²
1 izbový byt | Pri Šajbách | 41 m²
DOPYT ! Grand Real v zastúpení klienta hľadá na serióznu kúpu 1 - izbový byt spolu s balkónom v
154,000 € 3756 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.