LK031 (JuY4En-ETTK) Aktualizovaný: 18. 05. 2026 1. publikácia: 18. 05. 2026

HERRYS - Na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom na Peknej ceste obklopený zeleňou a mestským komfortom

Pekná cesta
Bratislava-Rača • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

169,000 € 5922 €/m²

Poznámka k cene: 169000,- EUR (vrátane odborného servisu a poradenstva RK HERRYS)
Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
28.54 m²
Info

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj príjemný 1-izbový byt so spacím kútom vo výnimočnej lokalite priamo pri lese. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 5 v novostavbe s výťahom a je kompletne zariadený kvalitným nábytkom vyrobeným na mieru. Súčasťou vybavenia bytu sú aj sieťky proti hmyzu a interiérové žalúzie na oknách, ktoré zabezpečujú vyšší komfort bývania a príjemné tienenie počas dňa.Veľkým benefitom nehnuteľnosti je orientácia do pokojného zeleného prostredia Malých Karpát a balkón, ktorý ponúka príjemné súkromie a výhľad do lesa. K bytu prislúcha aj pivničná kobka na prízemí bytového domu.Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu voľbu pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú spojenie mestského komfortu s bezprostrednou blízkosťou prírody.Základné parametre:•výmera bytu: 28,54 m2 plus 2,97 balkón m2
•2. poschodie z 5
•stav: novostavba, zariadený
•orientácia: Západ
•mesačné náklady: 115 EUR (správca plus ZSE)

BENEFITY
•výnimočná lokalita priamo pri lese
•balkón orientovaný do pokojného zeleného prostredia
•novostavba s výťahom
•nábytok vyrobený na mieru
•prakticky oddelený spací kút
•pivničná kobka v cene
•výborná dostupnosť do centra mesta
•kompletná občianska vybavenosť v okolí
•blízkosť Malých Karpát a športových aktivít
•ideálne bývanie pre jednotlivca alebo pár

DISPOZÍCIA
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby s dostatkom úložného priestoru, ktorý zároveň funkčne oddeľuje spaciu časť od dennej zóny. Zo vstupnej chodby je prístup do kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Dennú časť bytu tvorí kuchyňa prepojená s obývacím priestorom, ktorý pôsobí vzdušne a príjemne vďaka orientácii do pokojného zeleného prostredia a vstupu na balkón.

LOKALITA
Lokalita Pekná cesta patrí medzi obľúbené časti Bratislavy najmä vďaka jedinečnému spojeniu prírody a mestského komfortu. Bezprostredná blízkosť Malých Karpát ponúka široké možnosti na turistiku, cyklistiku či oddych v prírode, pričom centrum mesta je dostupné v priebehu niekoľkých minút. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, potraviny, kaviarne, zastávky MHD aj rýchle napojenie na hlavné dopravné ťahy.

CENA
169000,- EUR (vrátane odborného servisu a poradenstva RK HERRYS)

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
28.54 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
4

Rok výstavby:
2017

Počet izieb / miestností:
1

Počet balkónov:
1

Počet pivníc:
1

Cellar area:
4.21 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr Lenka Kmec

HERRYS s.r.o.

HERRYS s.r.o.

Bottova 4 • 81109, Bratislava - Staré Mesto
Celá ponuka spoločnosti

169,000 € 5922 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr Lenka Kmec

HERRYS s.r.o.