2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

MIKELSSEN - Na predaj garážové státie - OPÁL - JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Garáž | Opálová | 11 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

19,000 € 1727 €/m²

BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV-DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 64 m²

LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT V JEDNOM, ŠTÝLOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PRIE

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

256,900 € 4014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÝ 5-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V PROJEKTE CHØTÁRNA. JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

5 a viac izbový byt | Chotárna | 113 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový byt, ktorý

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 61 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostred

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Nezadaná | 47.05 m²

Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Mod

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novinka
Novinka

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Jarovciach-hotovosť!

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Jarovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

350,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Svetlý 3-izbový byt 90 m² s terasou 18,5 m², 2 garáže, Smaragdová ulica

Reality Bratislava-Jarovce

3 izbový byt | Smaragdová | 71.78 m²

PROSÍM, POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

319,990 € 4458 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (7800 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 7,800 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 7800 m2. Ide o dve

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

78,000 € 10 €/m²

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (14000 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 14,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 14000 m2. Možno ro

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

140,000 € 10 €/m²

Orná poda na predaj, Jarovce, Bratislava V

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 54,378 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce. Pozemky sú v osobnom vlastníctve jed

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

2 €/m2 2 €/m2

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (6000 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 6,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 6000 m2. Momentál

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

60,000 € 10 €/m²

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (4600 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 4,600 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 4600 m2. Momentáln

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

46,000 € 10 €/m²

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (7000 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 7,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 7000 m2. Momentál

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

70,000 € 10 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

BABONY TRE I INVESTIČNÝ POZEMOK 4750 M2, NEFRITOVÁ, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Komerčná zóna | Nefritová | 4,750 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok s výmerou 4.750 m2, Nefritová, Jarovc

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

Domček v tichej ulici Bratislavy, pozemok 10 árov

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 200 m²

V Bratislave v Jarovciach odbočujeme do tichej, slepej uličky, ktorá nás víta nádhernou, funkčn

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

890,000 € 4450 €/m²

NA P R E D A J POZEMOK V JAROVCIACH NA TRNKOVEJ ULICI

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Trnková | 963 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK v Jarovciach , na Trnkovej ulici. Pozemok je určený na výstavbu rod

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

2 RD možnosť postaviť!

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Mandľová | 150 m²

333345 - Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový rodinný do

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 01.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

490,000 € 3267 €/m²

RADO | stavebné pozemky 4017m2 pre 6 dvojdomov | Jarovce-Mandľová

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mandľová | 4,017 m²

Investičná príležitosť – 6 stavebných pozemkov pre dvojdomy v Jarovciach | Bratislava RADO Rea

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

430 €/m2 430 €/m2

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S 8-ÁROVÝM POZEMKOM, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 216 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

749,900 € 3472 €/m²

člen NARKS

Na predaj Hausbot na Jaroveckom ramene

Reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | Jarovce | 22 m²

Sprostredkujeme predaj Hausbot situovaný na Jaroveckom ramene - ostrov. Vnútorný rozmer, teda o

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

70,000 € 4318 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie