Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ| Devín Condominium 5i rodinný dom v tesnej blízkosti Devínskeho hradu

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Solúnska | 193 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v prestížnom projekte Condominiu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 4-izbový byt s terasou a nadčasovým minimalistickým interiérom v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | 84.93 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový byt B.1 v rodinnom dome s troma

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

586,912 € 6911 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rodinný dom, 5 izb., BA-Devín, úžitková plocha 120 m2, pozemok 384 m2

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Kremeľská | 180 m²

Ponúkame na predaj päťizbový, dvojpodlažný, rodinný dom s podpivničením, so sedlovou strechou,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

450,000 € 2500 €/m²

STAVEBNÝ 600m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok s výhľadom široko-ďaleko

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Kremeľská | 600 m²

Pekný 600m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok s výhľadom na SCHLOSSHOF + STAVEBNÝ. Kód územia 1203. + Šírk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

179,900 € 300 €/m²

REZERVOVANÉ: Pozemok pri Karloveskom ramene so stavebným povolením na rodinný dom

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Zlaté schody | 650 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o rozlohe 650m2, s južnou orientáciou. Nachádza sa v Bratisl

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 650 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

Krásny pozemok v miernom svahu na výstavbu rodinného domu, Devín, Kremeľská ulica - 606 m2, šírka 22 m, elektrina, voda

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Kremeľská | 600 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu Rodinného domu v Devíne pri Kremelskej ulici, na sl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

185,000 € 308 €/m²

ELYZIA I Krásny pozemok priamo v Devíne s chatou (výhľad, všetky IS), Lomnická, Bratislava- Devín

Reality Bratislava-Devín

Chata, drevenica, zrub | Lomnická | 40 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatu s pozemkom celkovo s výmerou 271 m2 priamo v Devíne, možnosť

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devín

139,900 € 3748 €/m²

RD v centre Devína, kolaudácia 1996, replika pôvodného domu - ul. Rytierska, 841 10 Bratislava - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Rytierska | 220 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 40m2 izby bezpečnostné dvere historický vzhľad investičná príležitosť j

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

814,900 € 3704 €/m²

DEVÍN, záhrada 830 m2 s neopakovateľným VÝHĽADOM na HRAD DEVÍN a DUNAJ

Reality Bratislava-Devín

Záhrada | Spätná cesta | 830 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú záhradu s chatou v nádhernom p

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

420,000 € 506 €/m²

BESTSELLER - Nadštandardný 5izb. RD, dvojpodlažný, 360m2, pozemok 1379m2, s výhľadom na Hrad Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Spätná cesta | 360 m²

BESTSELLER RK - ponúka na predaj nadštandardný 5 izb. RD / dvojpodlažný, s jedinečnými výhľadmi

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj rodinný dom s bazénom a výnimočnou atmosférou

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | K zlatému rohu | 205 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám prináša príležitosť, ktorá sa neobjavuje často – na predaj p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

629,000 € 3068 €/m²

Exkluzívne PNORF – st. pozemok s pekným výhľadom, 2436 m², Dolnokorunská ul. - Devín

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Dolnokorunská | 2,436 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj lukratívny pozemok , JV orientácie na D

Publikované: 02.06.2020 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

548,100 € 225 €/m²

Exkluzívne PNORF – investičný pozemok, 7039 m², panoramatický výhľad, Devín

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Lomnická | 7,039 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj jedinečný pozemok južnej orientácie nad

Publikované: 30.11.2021 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

160 €/m2 160 €/m2

PNORF – lesný pozemok, 12175 m², Devín

Reality Bratislava-Devín

Lesná pôda | nezadaná | 12,175 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj lukratívny lesný pozemok nad Devínom s

Publikované: 02.12.2021 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

730,500 € 60 €/m²

Dom v jednej z najkrajších častí Devína s unikátnym výhľadom

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Bratislava - Devín | 245 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj exkluzívne bývanie v trojpodlažnom dome s dvoma byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

669,900 € 2734 €/m²

HOUSE & WEBER I MURÁNSKA, 6i dom, 232 m2, PRESTÍŽNA lokalita, PRIAMY VÝHĽAD na hrad, ZARIADENÝ, SAUNA, 542 m2 pozemok, KAMERY, GARÁŽ, BIO JAZIERKO

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Muránska | 232 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nádherne presvetlený 6-izbový dvojpodlažný rodinný do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

1,190,000 € 5129 €/m²

Predaj pozemku - záhrady v BA IV, Devín

Reality Bratislava-Devín

Záhrada | Štítová | 637 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výmerou 637 m2 v krásnej lokalite Devína v časti Grefty. Záhrada

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

95,000 € 149 €/m²

člen NARKS

COMODINO - úchvatná rezidencia v Devíne, s vlastnou záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Solúnska | 125 m²

COMODINO ponúka na prenájom veľký a svetlý dvojpodlažný 4- izbový byt o výmere 125 m2 s vlastno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

1,800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predáme investičný pozemok s výhľadom na hrad Devín.

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Galská | 3,277 m²

Predstavujeme vám jedinečný investičný pozemok s výmerou 3.277 m², situovaný v nádhernom a poko

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

599,000 € 183 €/m²

PREDAJ NADŠTANDARDNÝ DOM, 7 IZIEB, 4 KÚPEĽNE, ZÁHRADA, GARÁŽ

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | 495 m²

JKV REAL exkluzívne predstavuje nadštandardný rodinný dom, ktorý v sebe spája veľkorysý priesto

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

999,999 € 2020 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie