Spätná, DEVÍN - Záhrada 302 m2, chata ÚP 34 m2, voda, elektrika, južný svah, pri Malých Karpatoch, KRÁSNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devín

Záhradná chatka | Spätná cesta | 302 m²

Túžite po vlastnom kúsku prírody, kde si oddýchnete od každodenného stresu? Chceli by ste miest

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devín

95,000 € 315 €/m²

TARGETreal | Slnečný pozemok s najlepšou orientáciou a investičným potenciálom

Reality Bratislava-Devín

Vinica, chmelnica | 1,484 m²

TARGETreal ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 1 484 m² v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

Slnečný pozemok na Devínskej ceste s právoplatným stav.povolením na RD

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 965 m²

Doslova v obkľúčení zelene, ideálna južná orientácia a umiestnenie na konci Karlovej Vsi, v čas

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

299,000 € 310 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na Dolnokorunskej ulici mestskej časti Devín v Bratislave

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dolnokorunská | 1,073 m²

Beplan reality ponúka na predaj stavebný pozemok na Dolnokorunskej ulici mestskej časti Devín v

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

330,000 € 308 €/m²

Na prenájom 1,5 a 2 izbový byt v rodinnom dome v Bratislave - Devín.

Reality Bratislava-Devín

2 izbový byt | 56 m²

Na prenájom Vám ponúkame 1,5 izbový byt v Bratislave, mestská časť Devín. Nachádza sa v rodinn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

UŽ LEN VÝHĽAD PRIŤAHUJE POZORNOSŤ- BUDÚCNOSŤ - ZDRAVÝ ŽIVOT.....

Reality Bratislava-Devín

Lúka, pasienok | K zlatému rohu | 63,743 m²

Pozemok o celkovej výmere 63.743 m2 sa nachádza v atraktívnej lokalite mestskej časti Devín pri

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

36 €/m2 36 €/m2

člen NARKS

Nadčasový RD v absolútnom centre Devína, BA IV.

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Hradná | 180 m²

Realitná kancelária RE/MAX v našom zastúpení ponúka novučkú, nadčasovú nehnuteľnosť v Devíne.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

699,000 € 4606 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

UŽÍVAJTE SI TENTO FAMÓZNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devín

Chalupa, rekreačný domček | Štítová | 40 m²

REZERVOVANE Realitná spoločnosť AC Reality sro. ponúka na predaj 2podlažný 1 izbový rek

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Devíne na predaj

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | 2,781 m²

SP Devín, BA IV. – stavebný pozemok o výmere 2.781 m2, svahovitý, prístupný priamo z mestskej k

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

1,100,000 € 396 €/m²

člen NARKS

Grebeči real ponúka na predaj pozemok v k.ú. Devín - kód využitia 102, Bratislava

Reality Bratislava-Devín

Záhrada | Štítová | 2,357 m²

Výborná investičná príležitosť. Pozemok sa nachádza v tichej záhradkárskej oblasti vo vyhľad

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK VEDĽA LESA, S REKREAČNOU CHATOU A S UPI - DEVÍN

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Habánska | 964 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v bezprostre

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

325,000 € 337 €/m²

Na predaj alebo na spoločný developerský projekt výnimočný investičný pozemok

Reality Bratislava-Devín

Iný stavebný pozemok | K zlatému rohu | 11,467 m²

Ponúkame Vám na predaj alebo na spoločný developerský projekt výnimočný investičný pozemok v at

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

39 €/m2 39 €/m2

Rodinný dom /vila/ - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Habánska | 240 m²

Rodinný dom /vila/ na pozemku 1600 m2 s možnosťou rozdelenia na dva samostatné pozemky s vlastn

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta rekreačný dom v Devíne

Reality Bratislava-Devín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rekreačný dom v Devíne. Cena do 300.000€. Platba v hoto

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Bratislava-Devín

300,000 € 300000 €/m²

Hľadáme pre klienta stavebný pozemok v Devíne

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu stavebný pozemok/ RD na zbúranie v Devíne. Cena do 400.

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Devín

400,000 € 400000 €/m²

EXKLUZÍVNE | Na predaj 3-podlažný rodinný dom s garážou, terasou a súkromnou záhradou v srdci Devína

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Kozičova | 324 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-podlažný rodinný dom s garážou,

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

669,000 € 2065 €/m²

PREDAJ, ATRAKTÍVNY A INVESTIČNÝ POZEMOK - ZÁHRADA, 1.026 M2, K ZLATÉMU ROHU, DEVÍN.

Reality Bratislava-Devín

Rekreačný pozemok | K zlatému rohu | 1,026 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok v zaujímavej lokalite v te

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

135,000 € 132 €/m²

8 IZB. RODINNÝ DOM S WELLNESS A VÝHĽADOM NA HRAD, BA IV – DEVÍN, ID: 0331

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | 617 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty prináša na predaj priestranný rodinný dom s wellness zónou, nach

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

člen NARKS

PREDAJ - Stavebný pozemok s výnimočným potenciálom v mestskej časti Bratislava – Devín (Devínska cesta) + možnosť dokúpiť susedný pozemok

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

Hľadáte výnimočné miesto na bývanie, rekreáciu alebo bezpečnú investíciu? Ponúkame Vám stavebný

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s výnimočným potenciálom v mestskej časti Bratislava – Devín (Devínska cesta) + možnosť dokúpiť susedný pozemok

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | 552 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

Bratislava–Devín

Reality Bratislava-Devín

Priemyselná zóna | Devínska cesta | 16,940 m²

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok v Bratislave – v etablovanej priemyselnej zóne s vysokým p

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

Krásny pozemok s možnosťou trvalého bývania 650 m2 – Bratislava, Devínska cesta

Reality Bratislava-Devín

Iný stavebný pozemok | 650 m²

Na predaj: pozemok s možnosťou trvalého bývania – Bratislava, Devínska cesta Ponúkam na predaj

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

187,900 € 289 €/m²

Slnečný pozemok veľkorysých rozmerov - Devínska cesta, časť Zlaté schody.

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 1,478 m²

PLAZA REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v Bratislave - Devín, na hra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

549,900 € 372 €/m²

Logistické / skladové priestory Bratislava

Reality Bratislava-Devín

Priestor pre sklad | 7,925 m²

Priestory sa nachádzajú v novovybudovanom priemyselnom parku na diaľnici E65 spájajúcej Bratisl

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie