Predám dvojbytovku v obci Mýtna

Reality Mýtna

Apartmánový dom | Mýtna | 155 m²

Na rozhraní okresov Lučenec a Detva ponúkam na predaj bytový dom s dvoma samostatnými bytmi. Ne

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Mýtna

169,000 € 1090 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (22947)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie