Ponúkame na predaj apartmán vo Vysokých Tatrách- Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Lomnica | 80 m²

Ponúkame Vám na investíciu alebo komfortné bývanie bez akýchkoľvek starostí pre svojich majiteľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

560,000 € 7000 €/m²

Prémiový 3-izbový apartmán v srdci Liptova.

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | The Chill RESORT | 72 m²

Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zariadený chalet Horec v projekte The Chill RESORT, v s

Publikované: 27.01.2023 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 2691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj luxusný apartmán v srdci Starého Smokovca

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Hlavná | 55 m²

Diana Reality so súhlasom majiteľa ponúka zariadený luxusný apartmán v centre Starého Smokovca

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

399,000 € 7255 €/m²

NOVOSTAVBA 3 izbového apartmánu v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 110.45 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny dvojpodlažný byt v projekte apartmánového domu LEBENSKI vo Vy

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

469,000 € 4246 €/m²

Predaj rekreačného apartmánu v Spital am Semmering v Rakúsku

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 109 m²

Predaj výnimočného a nadštandadrného rekreačného apartmánu priamo pri vleku v obci Spital am Se

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

570,000 € 5229 €/m²

Predaj rekreačného apartmánu v obci Steinhaus am Semmering v Rakúsku

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 79 m²

Predaj príjemného rekreačného apartmánu na začiatku obce Steinhaus am Semmering v Rakúsku. Byt

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

290,000 € 3671 €/m²

REZERVOVANÉ Luxusný dvojpodlažný 3 - izbový apartmán v projekte LEBENSKI v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 110.45 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny dvojpodlažný byt v projekte apartmanového domu LEBENSKI vo Vy

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

469,000 € 4246 €/m²

Exkluzívny štvorizbový apartmán v projekte STOLY RESIDENCE vo Vysokých Tatrách (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 157.82 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny a posledný 4-izbový apartmán v projekte Stoly Residence vo Vy

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Len u nás v ponuke: Predaj 2 izbového apartmánu v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 62 m²

Predaj pekného 2 izbového apartmánu priamo v srdci Vysokých Tatier v Starom Smokovci. Apartmán

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

380,000 € 6129 €/m²

4 izbový „Chalet Grandview B“ s 2 kúpeľňami v Starej Lesnej a exkluzívnym výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | . | 101 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

391,000 € 3871 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie