Slnečný 4 - izbový byt Hliny VI

Reality Žilina

4 izbový byt | Bajzova | 82 m²

Slnečný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite – ideálny pre rodinné bývanie Ponúkame na predaj pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2732 €/m²

Top
Top

Veľkoplošný 4 -izbový byt - 127,19 m2 A3 ,Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

447,511.21 € 3269 €/m²

Top
Top

4 izbové byty vo výstavbe - VILADOMY BUDATÍN

Reality Žilina

4 izbový byt | 101 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

329,990 € 3267 €/m²

Top
Top

Na predaj štýlový 4-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

4 izbový byt | Hôrecká | 172.24 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 4-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

309,900 € 1799 €/m²

NA PREDAJ | 4-izbový byt s parametrami rodinného domu v Žiline na ul. Lenčova

Reality Žilina

4 izbový byt | - | 93.96 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný a moderne zariadený 4-izbový byt v Ž

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

398,960 € 4246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované: 4 - izbový byt s 2 balkónmi, Hliny VI

Reality Žilina

4 izbový byt | Bajzova | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 84 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

219,000 € 2607 €/m²

Výnimočný 4-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (203)

Reality Žilina

4 izbový byt | 101.64 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré kombinuje výhody mestského života s blízkosťou prírody? Máme pre

Publikované: 26.01.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

309,900 € 1703 €/m²

NOVOSTAVBA_4 izb. byt "č.19" so šatníkom a balkónom /105m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

4 izbový byt | Hollého | 105 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_19/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

359,000 € 3324 €/m²

Priestranný 4-izbový byt /83 m2/ - Žilina (Hájik)

Reality Žilina

4 izbový byt | Banicova | 83 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj presvetlený 4-izbový byt s celkovou výmerou 83 m², situovaný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

204,500 € 2464 €/m²

Predaj | Priestranný 4-izbový byt s 2 balkónmi, Hliny V

Reality Žilina

4 izbový byt | Hečkova | 88 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a výnimočne svetlý 4-izbový byt s rozlohou 88 m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

234,900 € 2669 €/m²

Veľký 4 - izbový byt širšie centrum REZERVOVANÉ!

Reality Žilina

4 izbový byt | Hlboká | 101 m²

Priestranný 4-izbový byt pri centre mesta o výmere 101 m² po kompletnej rekonštrukcii Ponú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

269,000 € 2663 €/m²

Žilina-Bôrik HOMESTAR 4-izbový byt v atraktívnej lokalite

Reality Žilina

4 izbový byt | - | 132 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt (byt 132 m2 + ter

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

459,000 € 3477 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4 - izbový byt s veľkou terasou a garážou Hájik EXKLUZÍVNE

Reality Žilina

4 izbový byt | Mikovíniho | 132 m²

Krásny, slnečný 4-izbový byt v tehlovej bytovke v novej časti najmladšeho žilinského sídlisku

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

396,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4 -izbový byt 127,77 m2 , A2, Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.77 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkov

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

463,746.9 € 3541 €/m²

Centrum mesta - priestranný 4 -izbový byt 112,64 m2 + veľká terasa 26,93m2, G2, Rezidencia Murgašova, Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 112.64 m²

.Ponúkame na predaj priestranný, mimoriadne presvetlený 4-izbový byt v centre mesta s celkovou

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

428,289.81 € 3533 €/m²

Priestranný 4 izbový byt - Solinky

Reality Žilina

4 izbový byt | 84 m²

B10 Vám ponúka na predaj útulný 4 izbový byt vo výmere 84 m2 v meste Žilina na Solinkách s balk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

218,000 € 2595 €/m²

Podkrovie Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

4 izbový byt | 520 m²

Podkrovné priestory na výstavbu 8 bytových jednotiek majú aktuálne výmeru 520m2 na 2. poschodov

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

75,000 € 144 €/m²

4 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

4 izbový byt | 162 m²

Ponúkame na predaj luxusný a priestranný 4-izbový byt na 3 NP s výmerou 162 m2, ktorý sa nachád

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

430,000 € 2654 €/m²

4 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

4 izbový byt | 120 m²

Ponúkame na predaj byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Žilina. Byt sa nachádza na druhom posc

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

298,000 € 2483 €/m²

4 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

4 izbový byt | 162 m²

Ponúkame na predaj luxusný a priestranný 4-izbový byt na 2 poschodí s výmerou 162 m2, ktorý sa

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

430,000 € 2654 €/m²

4 - izbový byt Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

4 izbový byt | 131 m²

Rodinné bývanie s lesoparkom za domom. Ponúkame na predaj 4 izbový byt s nadštandartnou výmero

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,900 € 3053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kamence KNM: - byt 4+kk - D9.7

Reality Žilina

4 izbový byt | Sládkovičova | 77.43 m²

ETAPA 5 v predaji! Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponúkajú id

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 4-izbový byt v Žiline v najvyššej budove na BÔRIKU

Reality Žilina

4 izbový byt | Tajovského | 132 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT V NAJVYŠŠEJ REZIDENČNEJ BUDOVE NA BÔRIKU Luxus, súkromie a výhľad, kto

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

458,990 € 3477 €/m²

Predaj veľkometrážného 4-izbového byt v komplexe Europalace

Reality Žilina

4 izbový byt | Vysokoškolákov | 151 m²

Realitná kancelária Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s lo

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Žilina

417,000 € 2762 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie