4 izbový byt | Železničná | 93 m²
*** Novinka! Väčší a ešte komfortnejší domov v Rovinke *** Na základe Vašich želaní a spätnej
309,000 € 3109 €/m²
4 izbový byt | Agátová | 78 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 4-izbový byt s terasou v obci Rovinka, vz
251,000 € 3218 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
Ponúkame na predaj krásny 4 izbový byt v dvojdome s úžitkovou plochou 96 m2, nachádzajúci sa na
299,900 € 2864 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S
285,000 € 3563 €/m²
4 izbový byt | 110 m²
Limitovaná vynikajúca akciová cena pri dopredaji posledného bytu v RD v radovej zástavbe vo výb
325,000 € 2634 €/m²
4 izbový byt | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá
395,000 € 3762 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.