4 izbový byt | Trnavská | 114.07 m²
Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom
273,597 € 2399 €/m²
4 izbový byt | Stračia | 113 m²
Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ako výhrad
Cena dohodou
4 izbový byt | Stračia | 97 m²
Cena dohodou
4 izbový byt | Clementisova | 103 m²
ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej lokal
222,000 € 2204 €/m²
4 izbový byt | Botanická | 98 m²
VitoReality ponúka na prenájom 4-izbový byt s garážou vo vyhľadávanej lokalite na Botanickej ul
900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Južná | 95 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený a vybavený 4-izbový mezonetový byt, v exkluzívnej
1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Durcanského | 113 m²
CREDA REAL ESTATE ponúka na predaj nadštandardný 3-izb. byt, ktorý vznikol úpravou pôvodnej 4-i
261,000 € 2310 €/m²
4 izbový byt | 99 m²
R12 reality ponúka na predaj byt s nádherným výhľadom na celé mesto 4 - izbový byt s výmerou 9
189,900 € 1918 €/m²
4 izbový byt | Clementisova | 103 m²
F003-114-DOCEa Na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, časť Chrenová, Clementisova ulica. ROZL
222,000 € 2155 €/m²
4 izbový byt | Južná | 0 m²
F459-114-MATa Na predaj priestranný 4 izbový byt v meste Nitra, Južná ulica, časť Čermáň. ROZ
217,000 €
4 izbový byt | Za humnami | 90 m²
042-114-DABA Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Nitre, v lukratívnej lokalite Ch
162,000 € 1800 €/m²
4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný, veľkoryso riešený 4-izbový byt s garážou, vlastnou záhradou a
269,000 € 2169 €/m²
4 izbový byt | Alexyho | 0 m²
001-DAR Pre konkrétneho kupujúceho hľadáme 3-4 izbový byt v Nitre s rozlohou od 80m2. Cena podľ
1 €
4 izbový byt | Bratislavská | 99 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
349,990 € 3535 €/m²
4 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt (príp. 3-izbový) v Nitre, výmera od 74 m2, l
Cena dohodou
4 izbový byt | 100 m²
B10 vám ponúka na predaj nadštandardný 4 izbový byt na spodnej Klokočine - Nitra. Celková ploch
239,000 € 2390 €/m²
4 izbový byt | 94 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s dvomi kúpeľňami a balkónom (lódžiou) na sídlisku Klokoč
195,000 € 2074 €/m²
4 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 97 m²
4-izbový byt (97 m²) | TOP lokalita Chrenová – Ľ. Okánika | Vysoký investičný potenciál Hľadát
208,000 € 2144 €/m²
4 izbový byt | Ždiarska | 93.5 m²
Mucha Estate vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt na Ždiarskej ulici v Nitre, ktorý vyn
175,800 € 1880 €/m²
4 izbový byt | Bellova | 84 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový byt na Bellovej ul.
170,000 € 2024 €/m²
4 izbový byt | Nitra | 130 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred
Cena dohodou
4 izbový byt | Durcanského | 80.5 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk Na predaj 4 izbový byt s gará
Cena dohodou
4 izbový byt | Sládkovičova | 190 m²
Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na
1,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²
***** Z poverenia vlastníka ponúkame na PREDAJ veľký 4izbový byt v Nitre, ul. Železničiarska, l
269,000 € 2169 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.