4 izbový byt | - | 83 m²
Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbe
190,000 € 2289 €/m²
4 izbový byt | Majerná | 111.76 m²
Priestranný byt pozostáva z 3 obytných miestností a 1 galérie, ktorá vytvára priestor pre 4.mie
210,000 € 1879 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²
Ponúkame Vám na predaj štvorizbový byt v pokojnej mestskej časti Ľadoveň. Byt o výmere 82 m2 sa
189,900 € 2316 €/m²
4 izbový byt | M. Dulu | 85 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny a to 4-izbový byt v lokalite Martin-Priekopa, na ulici M.Dulu.
Cena dohodou
4 izbový byt | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
189,000 € 2277 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľ
165,000 € 1833 €/m²
4 izbový byt | Sucháčkova | 89 m²
Na predaj pekný 4 izbový byt v lokalite Martin - Ladoveň. Byt s výmerou 85m2 sa nachádza na vy
175,000 € 1966 €/m²
4 izbový byt | Sucháčkova | 88 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, po kompletnej reko
189,990 € 2159 €/m²
4 izbový byt | J. Mazúra | 84.87 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4-izbový byt (bauring) v Martine (Ul. Mazúra, Ľadoveň). Nachá
149,000 € 1756 €/m²
4 izbový byt | Sucháčkova | 88 m²
Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadá
189,625 € 2155 €/m²
4 izbový byt | Malá hora | 139.75 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom nadštandardný moderný 4-izbový byt na streche novostavby CROS
2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Ľ. Ondrejova | 90 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný veľkometrážny 4 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Ľ. Ond
186,900 € 2077 €/m²
4 izbový byt | Sucháčkova | 0 m²
Hľadáte veľký rodinný byt vo výbornej lokalite? Alebo nehnuteľnosť s investičným potenciálom, k
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | - | 82 m²
Beplan reality ponúka na predaj krásny 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Ľado
190,000 € 2317 €/m²
4 izbový byt | 81 m²
Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, súkromie a skvelú lokalitu? Máme pre
145,000 € 1790 €/m²
4 izbový byt | Palackého | 98 m²
Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do
210,000 € 2143 €/m²
4 izbový byt | J. Mazúra | 88 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 4 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Ma
183,000 € 2080 €/m²
4 izbový byt | 82.4 m²
4-izbový byt v Martine časť Priekopa – ideálne bývanie pre rodinu Ponúkame Vám nový domov, ktor
166,000 € 2015 €/m²
4 izbový byt | D. Makovického | 90 m²
PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V MARTINE - ZÁTURČIE | 90 m² | Vaša nová adresa plná priestoru a po
169,000 € 1878 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Martin – Priekopa
145,000 € 1813 €/m²
4 izbový byt | 103.63 m²
Lokalita : Martin – Sever Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 4 Plocha : 103,63 m² Poschod
255,000 € 2461 €/m²
4 izbový byt | A. Medňanského | 151.26 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný, doposiaľ neobývaný byt typu penthouse v novostavbe bytového d
465,000 € 3074 €/m²
4 izbový byt | Hájska | 121 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a terasou v tehlovej novostavbe v Martine na sídlisk
290,000 € 2397 €/m²
4 izbový byt | M. Jankolu | 90 m²
REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej čas
149,900 € 1666 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.