Na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v Martine

Reality Martin

4 izbový byt | - | 83 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbe

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

190,000 € 2289 €/m²

priestranný 4izbový byt Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Majerná | 111.76 m²

Priestranný byt pozostáva z 3 obytných miestností a 1 galérie, ktorá vytvára priestor pre 4.mie

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 1879 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4 izbový byt , Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový byt v pokojnej mestskej časti Ľadoveň. Byt o výmere 82 m2 sa

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Martin

189,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ - Iba u nás - Na predaj 4 izbový byt Martin-Priekopa, 85m2

Reality Martin

4 izbový byt | M. Dulu | 85 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny a to 4-izbový byt v lokalite Martin-Priekopa, na ulici M.Dulu.

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt na predaj, Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

189,000 € 2277 €/m²

Pripravujeme 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, 90 m2, 2 loggie, Martin – Záturčie

Reality Martin

4 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 1833 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt na predaj Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 89 m²

Na predaj pekný 4 izbový byt v lokalite Martin - Ladoveň. Byt s výmerou 85m2 sa nachádza na vy

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

175,000 € 1966 €/m²

4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, kompletná rekonštrukcia

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 88 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, po kompletnej reko

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

189,990 € 2159 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izb. byt - Martin - Ul. Mazúra, Ľadoveň - PREDAJ

Reality Martin

4 izbový byt | J. Mazúra | 84.87 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4-izbový byt (bauring) v Martine (Ul. Mazúra, Ľadoveň). Nachá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

149,000 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3D Obhliadka 4i byt Sucháčková Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

189,625 € 2155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BD CROSS - exkluzívny 4-izb. byt s veľkou terasou - Martin - prenájom

Reality Martin

4 izbový byt | Malá hora | 139.75 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom nadštandardný moderný 4-izbový byt na streche novostavby CROS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj priestranného slnečného 4 izbového bytu Martin Záturčie Ľ. Ondejova

Reality Martin

4 izbový byt | Ľ. Ondrejova | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný veľkometrážny 4 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Ľ. Ond

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Martin

186,900 € 2077 €/m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 4-izbový byt s veľkou južnou loggiou v lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 0 m²

Hľadáte veľký rodinný byt vo výbornej lokalite? Alebo nehnuteľnosť s investičným potenciálom, k

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

4 izbový byt na predaj kompletne prerobený Martin-Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | - | 82 m²

Beplan reality ponúka na predaj krásny 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Ľado

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

190,000 € 2317 €/m²

Predaj priestranného 4 izbového bytu Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, súkromie a skvelú lokalitu? Máme pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1790 €/m²

4. izbový byt v Martine - Priekope ako alternatíva k RD

Reality Martin

4 izbový byt | Palackého | 98 m²

Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 2143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

4 - izbový byt, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | J. Mazúra | 88 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 4 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Ma

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

183,000 € 2080 €/m²

Priestranný 4- izbový byt Martin časť Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 82.4 m²

4-izbový byt v Martine časť Priekopa – ideálne bývanie pre rodinu Ponúkame Vám nový domov, ktor

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Martin

166,000 € 2015 €/m²

Priestranný 4-izbový byt v Martine - Záturčie | 90 m² |

Reality Martin

4 izbový byt | D. Makovického | 90 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V MARTINE - ZÁTURČIE | 90 m² | Vaša nová adresa plná priestoru a po

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 1878 €/m²

FINREA│4izbový byt v Martine - Priekope na predaj, 83m

Reality Martin

4 izbový byt | 80 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Martin – Priekopa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj atypický 4 izbový byt po rekonštrukcii s výhľadom na Martinské hole, Martin – Sever, LEN U NÁS!

Reality Martin

4 izbový byt | 103.63 m²

Lokalita : Martin – Sever Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 4 Plocha : 103,63 m² Poschod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

255,000 € 2461 €/m²

Predaj: 4-izbový penthouse v novostavbe JAVORKA (Martin – Priekopa)

Reality Martin

4 izbový byt | A. Medňanského | 151.26 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný, doposiaľ neobývaný byt typu penthouse v novostavbe bytového d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Martin

465,000 € 3074 €/m²

4 izbový byt s terasou, Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Hájska | 121 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a terasou v tehlovej novostavbe v Martine na sídlisk

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Martin

290,000 € 2397 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt 90 m² s balkónom v Záturčí REZERVOVANÉ

Reality Martin

4 izbový byt | M. Jankolu | 90 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej čas

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 1666 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie