3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4518 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

predané: 4 izbový byt s loggiou, Bratislava, Rača, 84 m2 + garáž

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Dopravná | 83.6 m²

Tento byt je predaný. Ak chcete aj Vy predať za najvyššiu cenu V zastúpení vlastníka ponúkame

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,500 € 2386 €/m²

Prenájom 4 izb. byt na Vrbenského ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Vrbenského | 112 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Vám

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

RADO | 4-izbový byt 99m2 + záhrada 56m2 | Rača - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri vinohradoch | 99 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt na ulici Pri vinohradoch v Rači, Bratislava. Tent

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

190,900 € 1928 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne po rekonštrukcii 5-izbový byt, ktorý preční Vaše očakávania o bývaní v byte v tichej lokalite s parkovaním

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Úžasný 5‑izbový byt, ktorý vás dostane! – Rybničná ulica Predstavte si priestor, kde sa dá ži

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 3767 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj investičného zámeru v Rači, Pri vinohradoch

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj podkrovný byt za výhodnú cenu, viac sa dozviete vo fotkách a prílohách inzer

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

189,000 € 2032 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Bratislava Rača, Dopravná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Dopravná | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,990 € 2778 €/m²

HALO reality - Prenájom, štvorizbový byt Bratislava Rača, Františka Kubu - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

500,000 € 6250 €/m²

GRAVITAS | 4-izbový PENTHOUSE, PEKNÁ CESTA - RAČA - A5

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.59 m²

Gravitas a.s. ponúka výborne dispozične riešený 4-izbový PENTHOUSE v projekte Pekná cesta, ktor

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

732,000 € 6741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj veľký 4-izbový byt s predzáhradkou 184 m2 - A-1

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 4-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 4958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 4-izbovy byt v rači

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Rustaveliho | 70 m²

Ponúkam na predaj príjemný a prakticky riešený 4-izbový byt s celkovou výmerou približne 70 m²,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 3429 €/m²

WOW: DIZAJNOVÝ 4i - TOP FLOOR, VEĽKÁ TERASA, 2x PARKING, LUXUSNÉ MATERIÁLY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Malokrasňanská | 118.65 m²

Tento nadštandardne zrekonštruovaný 4i byt nevznikal s cieľom ďalšieho predaja. Majitelia si s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

735,000 € 6195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom priestranný 4-izbový zariadený byt v pokojnej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cígeľská | 79 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 4-izbový zariadený byt v pokojnej lokalite Bratislava – Ra

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Nadštandardný 4i byt 88 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 88 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 4i byt 88 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, RÍNOK RAČA Dispozíc

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový v obľúbenej časti Rača – Cigeľská

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Cígeľská | 79 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový v obľúbenej časti Rača. Byt je kompletne zariadený a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Račianska | 172 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Byt na predaj - ul. Pri vinohradoch, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri vinohradoch | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 4i byt v stave holobyt v rodinnom dome, spoluvlastnícky podiel šty

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,900 € 2999 €/m²

4i byt ul. Frantiska Kubu, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v  projekte Rínok Rača na ulici Fra

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Staviame pre Vás 108m2 štvorizbový byt s 250m2 záhradou v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Horská | 108 m²

Bývajte v byte s výhodami rodinného domu. Krásny štvorizbový byt s dokonalou dispozíciou môže b

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 5000 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na prenájom 4-izbový byt s veľkou terasou, parkovaním – vhodný aj pre firmu, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kvalitne zariadený 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie