4 izbový byt | Béžová | 87 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-
449,990 € 5172 €/m²
4 izbový byt | 124 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj výnimočný, svetlý a nadštandardne zariadený 4-izbový by
840,000 € 6774 €/m²
4 izbový byt | Viedenská cesta | 118 m²
Ponúkame na predaj posledné tri 4izbové byty v jedinečnom prostredí jazera SEEPARK v prvej líni
Info v RK
4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 96 m²
Celková cena kompletu: 579 000 € (Cena zahŕňa 4i byt s kuchyňou na mieru + 2x veľké garážové st
579,000 € 6031 €/m²
4 izbový byt | Rusovská cesta | 105 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový mezonet s úžitkovou plochou 105 m² a dvomi
759,900 € 7237 €/m²
4 izbový byt | Krasovského | 100.4 m²
Poďme spolu začať písať dejiny Vášho nového bývania.. Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE V
Cena dohodou
4 izbový byt | Krasovského | 107.41 m²
Vstúpte do priestoru, kde sa výhľady menia na zážitok a komfort sa stáva štandardom. Realitná
Cena dohodou
4 izbový byt | Fialová | 136.64 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj jedinečný 4 - izbový priestranný byt na najvyššom p
537,900 € 3937 €/m²
4 izbový byt | 112.57 m²
TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na celú panorám
Info v RK
4 izbový byt | 117.95 m²
TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra
Info v RK
4 izbový byt | Krasovského | 112.09 m²
Na predaj výnimočný (4) - izbový byt v projekte LIGET, jednom z najžiadanejších rezidenčných pr
637,000 € 5683 €/m²
4 izbový byt | 101 m²
Niektoré byty ponúkajú metre štvorcové. Tento ponúka niečo hodnotnejšie – pokoj, svetlo, priest
538,850 € 5335 €/m²
4 izbový byt | Labutia | 123 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka moderný 4-izbový mezonetový byt v obľúbenej m
540,000 € 4390 €/m²
4 izbový byt | Kopčianska | 101 m²
Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3. izbový apartmán o výmer
420,000 € 4158 €/m²
4 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 107.48 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič
473,000 € 4401 €/m²
4 izbový byt | Žltá | 92.41 m²
Objavte komfortné rodinné bývanie v modernom 4-izbovom byte s 2 kúpeľňami v obľúbenej časti bra
465,000 € 5032 €/m²
4 izbový byt | 221.14 m²
Resido Concept Vám ponúka na predaj krásny, priestranný 4 - izbový byt s dvomi predzáhradkami
539,000 € 2437 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.