NIDAL: PREDAJ - Slnečný, dizajnový 4-izbový byt s priestrannou terasou s vírivkou v projekte Slnečnice - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 124 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj výnimočný, svetlý a nadštandardne zariadený 4-izbový by

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

840,000 € 6774 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ| 4izbový byt pri jazere SEEPARK KITSEE so záhradou alebo terasou a priamym prístupom na pláž

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Viedenská cesta | 118 m²

Ponúkame na predaj posledné tri 4izbové byty v jedinečnom prostredí jazera SEEPARK v prvej líni

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA - 4 izbový / 2 samostatné byt. jednotky, Wolkrova

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

Novinka
Novinka

Neibrs | (4) izbový byt v štandarde s parkovacím miestom v projekte LIGET – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 112.09 m²

Na predaj výnimočný (4) - izbový byt v projekte LIGET, jednom z najžiadanejších rezidenčných pr

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

637,000 € 5683 €/m²

NOVÝ DOMOV BEZ STAROSTÍ – K O M P L E T N E zrekonštruovaný 4-izbový byt Tupolevova - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | tupolevova | 83 m²

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestranné a moderné bývani

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3854 €/m²

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný byt, samostatné 4 izby, loggia z kuchyne, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 84 m²

Realitná kancelária PLATINUM REAL s.r.o., ponúka na prenájom pekný, slnečný a na dve strany ori

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Petržalka Expisreal

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Prenájom samostatnej nepriechodnej izby v Petržalke na Znievskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Znievska | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatnú nepriechodnú izbu v 4i byte v Petržalke na Znievskej ulici

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

380 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Priestranný 4izbový byt s veľkou terasou–Slnečnice Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | - | 155 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Bez maklérov predám Byt s úžasným výhľadom byt v lokalite Petržalka ID 105860

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Topoľčianska 3217/31 | 83 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 4205 €/m²

NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. BYT S LOGGIOU ČAKÁ NA PRVÉHO NÁJOMCU,PRTRŽALKA-WOLKROVA UL

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 85 m²

NOVO ZREKONŠTRUOVANÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. BYT S LOGGIOU ČAKÁ NA SVOJHO NÁJOMCU,PRTRŽALKA-

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt na Ambroseho ulici v Bratislave – Petržalka na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ambroseho | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štvorizbový byt na Ambroseho u

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

297,500 € 3420 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Hrobákova | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Cena dohodou

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3363 €/m²

člen NARKS

Hľadám Byt v pôvodnom stave Bratislava hotovostný klient

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Hrobákova | 83 m²

Hľadám pre hotovostného a seriózneho klienta byt v pôvodnom stave v Bratislave - rýchle a serió

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

260,000 € 3133 €/m²

člen NARKS

Predaj 4-izbového bytu, Vyšehradská, Vyšehradská, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

294,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BABONY TRE I PRENÁJOM 4-IZBOVÉHO BYTU, LIETAVSKÁ, PRENAJATÉ

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Lietavská | 72 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na prenájom pekný 4 - izbový zariadený byt s loggiou v tichej loka

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

960 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ROŽNÝ 4-IZBOVÝ LUXUS NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ: KOMPLETNÝ BALÍK S 2x GARÁŽOU A KUCHYŇOU NA MIERU!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 125 m²

Celková cena kompletu: 579 000 € (Cena zahŕňa 4i byt s kuchyňou na mieru + 2x veľké garážové st

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

579,000 € 4632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový byt na jednej z najlepších adries v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3677 €/m²

REZERVOVANÉ | 4i byt v Petržalke | len 4 zastávky od centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Belinského | 87.3 m²

Hľadáte priestranný rodinný byt v Petržalke, kde máte všetko doslova pod rukou a zároveň výborn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,990 € 3665 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4-izbový MEZONET 105m2 + terasy 28m2 | Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Rusovská cesta | 105 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový mezonet s úžitkovou plochou 105 m² a dvomi

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

759,900 € 7237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izb. byt na ul. Wolkrova, Petržalka, upravený na 2 bytové jednotky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Predáme na predaj 4-izb. byt, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, v obľúbenej časti Petrž

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

RIVERS | Bývanie, ktoré inšpiruje – byt s panoramatickými výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 100.4 m²

Poďme spolu začať písať dejiny Vášho nového bývania.. Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE V

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie