Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NIDAL: PREDAJ - Slnečný, dizajnový 4-izbový byt s priestrannou terasou s vírivkou v projekte Slnečnice - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 124 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj výnimočný, svetlý a nadštandardne zariadený 4-izbový by

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

840,000 € 6774 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ| 4izbový byt pri jazere SEEPARK KITSEE so záhradou alebo terasou a priamym prístupom na pláž

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Viedenská cesta | 118 m²

Ponúkame na predaj posledné tri 4izbové byty v jedinečnom prostredí jazera SEEPARK v prvej líni

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 4-izbového bytu, Vyšehradská, Vyšehradská, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

294,000 € 3513 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - 4 izbový / 2 samostatné byt. jednotky, Wolkrova

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Hrobákova | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Cena dohodou

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3363 €/m²

člen NARKS

ROŽNÝ 4-IZBOVÝ LUXUS NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ: KOMPLETNÝ BALÍK S 2x GARÁŽOU A KUCHYŇOU NA MIERU!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 96 m²

Celková cena kompletu: 579 000 € (Cena zahŕňa 4i byt s kuchyňou na mieru + 2x veľké garážové st

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

579,000 € 6031 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 4-izbový byt na jednej z najlepších adries v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3677 €/m²

REZERVOVANÉ | 4i byt v Petržalke | len 4 zastávky od centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Belinského | 87.3 m²

Hľadáte priestranný rodinný byt v Petržalke, kde máte všetko doslova pod rukou a zároveň výborn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,990 € 3665 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4-izbový MEZONET 105m2 + terasy 28m2 | Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Rusovská cesta | 105 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový mezonet s úžitkovou plochou 105 m² a dvomi

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

759,900 € 7237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izb. byt na ul. Wolkrova, Petržalka, upravený na 2 bytové jednotky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Predáme na predaj 4-izb. byt, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, v obľúbenej časti Petrž

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

RIVERS | Bývanie, ktoré inšpiruje – byt s panoramatickými výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 100.4 m²

Poďme spolu začať písať dejiny Vášho nového bývania.. Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE V

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | 4-izbový byt, kde sa každý deň začína výhľadom na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 107.41 m²

Vstúpte do priestoru, kde sa výhľady menia na zážitok a komfort sa stáva štandardom. Realitná

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Bratislava Petržalka, Wolkrova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,300 € 3486 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Bratislava Petržalka, Budatínska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

293,000 € 3530 €/m²

Zaujímaný 4 izbový byt s dvomi kompletne zariadenými bytovými jednotkami vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Byt sa nachádza

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3966 €/m²

Na predaj 4 - izbový na Nám. Hraničiarov, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 78.16 m²

Na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt prerobený na 4 - izbový s výmerou 78,16

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

264,000 € 3378 €/m²

NOVÝ DOMOV BEZ STAROSTÍ – K O M P L E T N E zrekonštruovaný 4-izbový byt Tupolevova - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | tupolevova | 83 m²

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestranné a moderné bývani

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3854 €/m²

Neibrs | 4 - izbový priestranný byt na najvyššom poschodí v projekte Slnečnice – Viladomy.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Fialová | 136.64 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj jedinečný 4 - izbový priestranný byt na najvyššom p

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

537,900 € 3937 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA PONUKA: Krásny 4 izbový byt na Vigľašskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 92 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento krásny moderný 4 izbový byt na Vigľašskej ulici v Petržalke. Byt

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 3478 €/m²

Bez maklérov predám Byt s úžasným výhľadom byt v lokalite Petržalka ID 105860

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Topoľčianska 3217/31 | 83 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 4205 €/m²

TARGETreal | Jedinečný 4-izbový byt v srdci Bratislavy na 12 poschodí projektu Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 112.57 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na celú panorám

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TARGETreal | Prestížny 4-izbový byt s výhľadmi na Bratislavský downtown v projekte Liget

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 117.95 m²

TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie