Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Perlová | 93 m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

1,590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie