BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A SÚKROMNÝM PARKOVANÍM V POKOJNEJ ČASTI DÚBRAVKY

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

399,000 € 3874 €/m²

Top
Top

4i mezonet pri lese v Dúbravke– terasa 20,4 m² + zasklená loggia 10,6 m², parking v cene

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²

4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

429,000 € 5364 €/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou A205 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

439,000 € 4688 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 4i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 103.05 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový BYT so severovýchodnou orientáciou P27 - výmera interiéru je 103,05

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

471,539 € 4576 €/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou B201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

435,900 € 4752 €/m²

Top
Top

4 izb. byt, BAGAROVA ul., zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 78.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Dúbravke, BAGAROVA ul., k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3785 €/m²

4 izb. byt, Tranovského ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovského | 75.43 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktor

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

285,000 € 3778 €/m²

MODERNÝ 4i byt, NOVOSTAVBA TAMMI, PREDZÁHRADKA, 2 X PARKING, Pri Hrubej lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 84 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný a hlavne priestranný 4i

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,000 € 4393 €/m²

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

BABONY TRE I - 4 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky. Byt sa nachád

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3374 €/m²

Predaj 4-izbový byt v Dúbravke na Tranovského ulici v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovskeho | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový byt v Bratislave v Dúbravke ul. Tranovského, s plochou c

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 3423 €/m²

NUERA︱Penthouse s terasou s krásnymi výhľadmi v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

750,000 € 5702 €/m²

Predaj priestranný byt 130m² + terasa 40m² s veľkým potenciálom!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Žatevná | 126.75 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj Priestranný byt na Žatevnej ulici v Dúbravke - Vaša šanca na dok

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 2596 €/m²

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 1, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106.35 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 1 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5310 €/m²

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 117.3 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4836 €/m²

4-izb. byt, Cabanova ul., Dúbravka so samostatným vstupom

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 92 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na ul. Cabanova, Dúbravka. Výmera 92 m

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 07.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

365,000 € 3967 €/m²

RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

REZERVOVANE-PREDAJ 4 IZB.BYT BA - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 0 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v Dúbravke nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v bytovom do

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 €

Hľadám 4 izb.byt na prenájom Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 76 m²

N001-NAMIE Hľadám 4 izb. byt na dlhodobý prenájom v Bratislave, lokalita Dúbravka alebo Karlova

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Do dlhodobého prenájmu priestranný a svetlý 3,5-izbový byt na Bošániho ulici TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bošániho | 70 m²

Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu priestranný a svetlý 3,5-izbový byt na Bošániho ulici v bra

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie