HALO reality - Kúpa štvorizbový byt BA - Dúbravka (Bratislava IV)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt s lodžiou, lokalita Bratislava - Dúbravka. N

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

250,000 € 3333 €/m²

METROPOLITAN │4-izbový byt s lodžiou, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 80 m²

METROPOLITAN │4-izbový byt s lodžiou, Dúbravka Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu. D

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 4 izbového bytu v tichej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 82.98 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt s balkónom v staršej a tichej časti Dúbravky v tesnej blízkosti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 3012 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v pôvodnom stave, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Gallayova | 81 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v pôvodnom stave na 3. poschodí v bytovom dome s výťahom Gallayo

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

244,900 € 3023 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou a pivnicou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Fedákova | 74.62 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 3216 €/m²

4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Bagarova v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 78.45 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3785 €/m²

Na predaj 4-izbový byt, Gallayova 43, Bratislava – Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Gallayova | 84 m²

Na predaj veľký 4-izbový byt, 84 m², v peknej časti Dúbravky, Gallayova 43, Bratislava – Dúbrav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

270,000 € 3214 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! Pekný a priestranný 4-izbový byt s dvomi lodžiami a parkovaním v projekte Koprivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 120.21 m²

Byt: 103.78m2 Lodžia 1: 10,36m2 Lodžia 2: 4,23m2 Pivnica:1,84m2 1x parkovacie miesto v podz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,990 € 3119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 4-izb. byt - klíma, lodžia - Bilíkova - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bílikova | 78.11 m²

Na prenájom kompletne zariadený 4-izbový byt na 1. poschodí v tichej lokalite Dúbravky, na Bíli

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

968 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

4-izbový byt na Nejedlého ul., Bratislava, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 93.48 m²

Exkluzívne na predaj: 4-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej a vyhľadávanej časti Bratisla

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4119 €/m²

4 IZB. BYT V KOMORNOM PROJEKTE, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0282

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s balkónmi situovaný na

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5328 €/m²

člen NARKS

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA MALÉ KARPATY, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 105.22 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt (3-0.5) v rezidenčnom pro

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

497,696 € 4730 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v obľúbenej časti Dúbravky – ul. Ľuda Zúbka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 74 m²

✅ Broker Consulting ponúka v zastúpení majiteľa na predaj svetlý a prakticky riešený 4-izbový b

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

252,000 € 3405 €/m²

člen NARKS

Útulný 4i byt 81 m2 Drobného BA4 Kúpou voľný

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Drobného | 81 m²

Hľadáte útulné bývanie pre väčšiu rodinu, širokú ponuku služieb, vzdelania, zeleň a dostupnú MH

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3457 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na Cabanovej ul. v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 93 m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na Cabanovej ul. v Dúbravke. Priestor s vlastným vstupom,

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

359,000 € 4075 €/m²

DOBRÁ LOKALITA! 4-izb. byt s loggiou na Nejedlého ul. v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 79.39 m²

DOBRÁ LOKALITA! 4-izb. byt s loggiou na Nejedlého ul. v Dúbravke. Byt aj pozemok v osobnom vlas

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 2960 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 4i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 100.34 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 4 izbový BYT so juhovýchodnou orientáciou T152

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

463,141 € 4616 €/m²

Výborný 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Na Lúke, Dúbravka-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Saratovská | 107.7 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 107,7 m

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Na predaj 4-izbový byt s loggiou na Nejedlého ulici, Bratislava – Dúbravka. REZERVOVANÉ!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 75.42 m²

Na predaj EXKLUZÍVNE | 4-izbový byt s loggiou | Nejedlého ulica, Bratislava – Dúbravka Ponúkam

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

255,900 € 3393 €/m²

NOMA | NEJEDLÉHO- Praktický 4-izbový BYT bez hendikepu v TOP časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 79 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realité služby Vám ponúkajú na predaj tento 4-izbový byt v srdci

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,990 € 3164 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového bytu v Dúbravke na Nejedlého ulici, 103 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 103 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej a tichej lokalite Bratislava –

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,999 € 3592 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie