Skolaudované - Ponúkame na predaj 3 izbové exkluzívne byty

Reality Zvolen

3 izbový byt | Podborová | 75 m²

Aj takto môžete bývať. Ponúkame na predaj trojizbové ekologické exkluzívne byty v novostavbe s

Publikované: 28.01.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú, teplú trojku.

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 74.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a tichý 3-izbový byt v úžasnom prostredí pri priehrade Môťová, l

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Zvolen

148,000 € 1987 €/m²

REZERVOVANÉ! Krásny kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

3 izbový byt | 77.32 m²

Realitná kancelária SANTA Real, s.r.o. vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, kompletne zreko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

175,000 € 2263 €/m²

Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | 76 m²

V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru do

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

222,000 € 2921 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75.5 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt v širšom c

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

146,000 € 1934 €/m²

Moderný 3-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

3 izbový byt | 83 m²

Tento byt, situovaný v novostavbe, spája progresívny dizajn s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

291,000 € 3506 €/m²

Priestranný 3i byt v pôvodnom stave – ul. J. Jesenského, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Jesenského | 75 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkam vám na predaj

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 1933 €/m²

BUDÚCI 3 IZBÁK (MOŽNO 4) V STAVE HOLOBYTU ČAKÁ NA DOKONČENIE, ZVOLEN

Reality Zvolen

3 izbový byt | Jedľová | 79 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

156,900 € 1986 €/m²

VEĽMI ÚTULNÝ, SVETLÝ 3 - IZB.BYT S BALKÓNOM VO ZVOLENE

Reality Zvolen

3 izbový byt | Balkán | 62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

134,900 € 2176 €/m²

3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Zvolen

3 izbový byt | Družstevná | 68.5 m²

Štýlový 3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii (12/2025) Hľadáte bývanie, kde sa snú

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

189,900 € 2772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i byt ul. gen. Svobodu | Po Kompletnej Rekonštrukcii

Reality Zvolen

3 izbový byt | Gen. Svobodu | 74 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, presvetlený a na

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Zvolen

167,900 € 2269 €/m²

Na predaj EXKLUZÍVNY byt vo Zvolene - časť Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | 80 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56) Vá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

190,000 € 2375 €/m²

VEĽKÝ 3,5-IZB. BYT S BALKÓM AJ LODŽIOU S VÝHĽADOM NA ZELEŇ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 1950 €/m²

PRÍJEMNÝ 3-IZB.BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU, ZVOLEN

Reality Zvolen

3 izbový byt | Záhonok | 81 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 1974 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový bytu- Znížená cena!

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA! Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Váš kľúčový domov! LEN u NÁS! Bývajte ihneď

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

182,500 € 2401 €/m²

ŠTÝLOVÝ 3,5-IZBOVÝ BYT S NÁBYTKOM NA MIERU (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

3 izbový byt | 65.22 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať, bez ďalších investícií? Tento kompletne zrekon

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

189,900 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEEVAM | 3 izbové byty v ZELENOM HÁJI

Reality Zvolen

3 izbový byt | Lieskovská cesta | 84.32 m²

Objavte dokonalé spojenie nadčasovej architektúry a exkluzívnej lokality v tichej, vyhľadávanej

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

258,800 € 3069 €/m²

Rezervované! 3-izbový byt s terasou, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 104.17 m²

Rezervované!! Ponúkame vám na predaj trojizbový byt v novom rezidenčnom projekte SOKOLKA na Sok

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zvolen

225,900 € 2169 €/m²

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM - 3i izbového bytu v centre ZV (73m2) + balkón

Reality Zvolen

3 izbový byt | Námestie Slobody | 73 m²

NEWCASTLE | Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s balkónom a pivnicou v tehlovej bytovke na 3/4 p

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

720 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie