Mladý pár hľadá trojizbový byt v okolí Zvolena – Zvolen / Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre mladý pár – stabilný príjem, nemajú deti – hľadáme trojizbový byt (3 + kk / 3 + 1) v meste

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 €

člen NARKS

Kúpa, 3-izbový byt vo Zvolene, platba v hotovosti

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Hľadám na kúpu 3-izbový byt vo Zvolene pre konkrétneho klienta. Mám záujem o nehnuteľnosť v lok

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt s veľkorysým balkónom, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 66.51 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, kvalitné spracovanie a pokojné prostredie v

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3894 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kúpa, 3-izbový byt vo Zvolene - Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Západ | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt vo Zvolene - Západ. Môže byť pôvodný stav. Za p

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen - Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 89.9 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene, na vy

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Zvolen

246,922.5 € 2747 €/m²

Prenájom 3 izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom - Zvolen centrum

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Kozačeka | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom vo dvore situovaný v pria

Publikované: 26.02.2016 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen-Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s dvoma balkónmi nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene na

Publikované: 08.01.2021 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050.6 € 2663 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Podborová. Pod

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 19.06.2025
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

Predaj 3 izbového bytu vo Zvolene

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 81.87 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene na ulici Ľ.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

180,000 € 2199 €/m²

REZERVOVANÉ TOP PONUKA: Kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 69 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj vkusný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - CENTRUM MESTA kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový zariadený mezonet 174 m2 + terasa + parkovacie miesto

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOP CENTRUM 3 izbový atypický tehlový byt 91m2 + 2 balkóny + komplet zariadenie

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²

Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

245,000 € 2692 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 izbový byt so šatníkom a balkónom ZVOLEN ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 64 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zvolen

184,000 € 2875 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA: Priestranný 3izbový byt s lodžiou, ul. Kimovská

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kimovská | 84 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardný, kompl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM – 3-izb byt, Zvolen, Zlatý Potok, Prachatická ulica

Reality Zvolen

3 izbový byt | Prachatická | 62.79 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt vo Zvolene, na obľúbenom sídlisku Zlatý Potok, na Prachaticke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT 75M2, ZVOLEN ZÁPAD (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

3 izbový byt | Novozámocká | 75.17 m²

Máme pre vás novinku – 3 izbový byt na Západe vo Zvolene. Poteší tých, ktorí hľadajú bývanie s

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,990 € 1862 €/m²

ZARIADENÝ 3-ibový byt v projekte Kubániho Dvory

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Zvolen

278,800 € 3485 €/m²

Posledný predzáhradkový byt v SKOLAUDOVANOM projekte Kubániho dvory v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59.74 m²

V projekte Kubániho dvory, ktorý je už skolaudovaný a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti ce

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Zvolen

305,025 € 5106 €/m²

JEDINE U NÁS! - 3i byt - Novostavba Rezidencia Sokolská Zvolen - parkovacie miesto v cene

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 82.14 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novom projekte Rezidencia Sokolská vo Zvolene. Projekt sa

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Zvolen

273,000 € 3165 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový zariadený byt s parkovaním v projekte Kubániho dvory – moderné bývanie v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Zvolen

255,000 € 3264 €/m²

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 53 m², situovaný na 2. p

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

152,500 € 2877 €/m²

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v meste Zvolen (centrum)

Reality Zvolen

3 izbový byt | 77 m²

Realitná kancelária SLOVREAL : Ponúkame na predaj priestranný a kvalitne kompletne zrekonštruov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

265,000 € 3442 €/m²

EXKLUZÍVNE!!! 3izbový vo vyhľadávanej lokalite na ulici E. M. Šoltésovej

Reality Zvolen

3 izbový byt | E. M. Šoltésovej 8 | 66.8 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám prináša 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici E. M. Š

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

165,990 € 2485 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie