3-izbový byt Zvolen | 81 m², balkón, dve komory, zariadený

Reality Zvolen

3 izbový byt | - | 83 m²

3-izbový byt 81 m² pri centre Zvolena | komplet zariadený, 2x komora, balkón ID 547 Igo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

173,998 € 2096 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 3,5i byt 89 m², Balkón, parking, pokoj,Zvolen Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | Bazovského | 89 m²

3,5-izbový byt 89,8 m² , Veľký priestor, nový balkón a parkovanie bez stresu , Zvolen – S

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,997 € 1798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáte 3 izb. byt na prenájom vo Zvolene? Vyšší štandard neďaleko centra mesta ...

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 84 m²

Prenajmem 3 izbový byt v tehlovom bytovom dome na ulici Sokolská vo Zvolene. Byt, ktorý je po

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izb. byt 86 m2 zariadený s parkovacími miestami Zvolen prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Delta Property ponúka na prenájom 3 izb. byt s rozlohou 86m2, ktorý sa nachádza v novostavbe Ze

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Skolaudované! Novostavba 3 izb. byt 86 m2 plus 2 balkóny Zvolen-Podborová predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Zvolen | 86 m²

Delta Property ponúka na predaj novostavby bytov v modernom projekte ARBORA- 3izb. byt s rozloh

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Delta-Novostavba 3 izb. byt 78,13 m2 s parkovacím miestom centrum Zvolen predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

DeltaProperty ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 78,13 m2, z toho je priestranný balkón s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3315 €/m²

3-izbový byt s balkónom 75 m2, novostavba, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 75 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (oz

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt na predaj, dva balkóny, 86 m2, novostavba v novostavba, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 86 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE : 3-izbový byt s dvoma balkónmi v novostavbe ARBORA Podborová, Z

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

229,051 € 2663 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s balkónom, novostavba, 90 m2, Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Smreková | 90 m²

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (o

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

246,923 € 2744 €/m²

člen NARKS

3 izbový tehlový byt s balkónom, s výťahom v širšom centre - Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Donca | 62 m²

Predaj 3-izbového tehlového bytu v širšom centre mesta Zvolen na ulici J. Donča 3-izbový byt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,500 € 2573 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s balkónom 75m2 Zvolen - Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | Tulská | 75 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

154,900 € 2065 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v centre Zvolena + garáž hneď za bytovým domom

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m² na ulici Jozefa Kozačeka vo Zvolene

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

189,000 € 2392 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe - Zvolen Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

209,000 € 2944 €/m²

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m2, balkón, pivnica

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 2024 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt s loggiou vo Zvolene – Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Zvolen – Pod

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

155,000 € 1938 €/m²

PRIESTRANNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT, ZLATÝ POTOK, ZVOLEN,84M2

Reality Zvolen

3 izbový byt | Rázusova | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3,5 izbový byt o výmere 84 m² na ul

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

160,000 € 1905 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta, najlepšie ulica Janka Kráľ

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

160,000 € 2133 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 79 m², 2 balkóny

Reality Zvolen

3 izbový byt | j.jesenského | 79 m²

Hľadáte veľký 3 izbový byt vo Zvolene, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 1835 €/m²

Prémiový 3i byt pri Europa SC | Kubániho dvory ZV

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kubániho | 78.13 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája moderný štýl, výborná lokalita a pocit skutočného domova? Ponúka

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

258,500 € 3309 €/m²

Zvolen, mesto – priestranný 3-izbový byt, 90 m2 - predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre mesta Zvolen

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 27.03.2023
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 1875 €/m²

Zvolen, Sekier – priestranný 3-izbový byt 90 m2 + 4 miesta na parkovanie, altánok – predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. Bazovského | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s prístreškom na parkova

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,000 € 1840 €/m²

Zvolen, ul. Hodžu – nadštandardný 3-izbový byt (117 m2) s terasou a garážou – prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. M. Hodžu | 117 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový byt s terasou v centre mesta Zvolen, s výmerou 117

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

1,070 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie