Predaj 3 izbový byt Závada okr. Veľký Krtíš

Reality Závada

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej obci Závada, okres Veľký

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Závada

54,990 € 786 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30437)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8561)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie