Na predaj 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou 84 m² – Vráble, sídlisko Lúky

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 84 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt vo Vrábľoch, v obľúbenej lokalite sídlis

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vráble

142,900 € 1701 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie