Dražba bytu v meste Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 67 m²

Predmetom dražby je 3-izbový byt na Sídlisku Lúky vo Vrábloch. Byt sa nachádza na 7.p. bytového

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na dražba Vráble

80,400 € 1200 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23108)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30382)
Upresniť hľadanie