Na prenájom kompletne zariadený 3 izb. byt Topoľčany – Krušovská ul.

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 50 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 3-izbový byt na Krušov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj, 3-izbový byt možnosť prerobiť na 4i, tichá lokalita Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Skýcovská | 69 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

114,900 € 1665 €/m²

3-izb. Byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Družby | 114 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3-izbový byt s veľkorysou úžitkovou plochou až 114 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

170,000 € 1491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v centre mesta, 80 m², kompletná rekonštrukcia / servis bonus 1000 EUR zdarma

Reality Topoľčany

3 izbový byt | TO | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 3-izbový byt v centre mesta, 80 m², kompletná rekonštrukcia Ponúk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: VIA PONTE/ 3i byt / 72 m2 + balkón 5 m2 + pivnica 8 m2 / 1. poschodie / Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Povstania | 72 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

116,877 € 1623 €/m²

PRIESTRANNÝ 3 - IZBOVÝ BYT

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 71.89 m²

Hľadáte priestranné bývanie vo vyhľadávanej lokalite s bezproblémovým parkovaním a kompletnou o

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

155,000 € 2156 €/m²

Priestranný 3izbový byt s vlastnou garážou, záhradou a výnimočným súkromím

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt (68 m²), širšie centrum Topoľčany, situovan

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

195,000 € 2868 €/m²

Priestranný 3izbový byt, Topoľčany (70m2)

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj 3izbový byt v Topoľčanoch, na sídlisku Mravenisko, v pokojnej a tich

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

179,999 € 2571 €/m²

Na predaj krásny 3 izbový byt so zariadením v meste Topoľčany, 76m2

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 76 m²

Najskôr si pozrite video: youtu.be/cKs4vLeppyE TUreality výhradne ponúka na predaj 3-izbový b

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

169,900 € 2236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-IZB. BYT - MRAVENISKO, TO

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Mojmírova | 80 m²

Na prenájom priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Mravenisko. Byt j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

530 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3-IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ BYTOVKE - centrum | balkón

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj priestranný 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v Topoľčanoch – sídlisko Juh

Reality Topoľčany

3 izbový byt | JUH | 85 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v Topoľčanoch – síd

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

163,000 € 1918 €/m²

3-izb. byt - Topoľčany, centrum

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Bernolákova | 77 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, v ktorom sa spája moderný d

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

159,000 € 2065 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARBIZ | Predaj 3 izbového bytu (62 m2) s loggiou na ulici Šafárikova v Topoľčanoch

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Šafárikova | 62 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Šafárikova na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

146,900 € 2369 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Moderne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s balkónom

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Tribečská | 73 m²

3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=eNjdteHBi5e Ponúkame na predaj priestranný 3,

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

162,000 € 2219 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v centre mesta s balkónom a 2 pivnicami

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj 3-izbový byt

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Topoľčanoch 61m2

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt v Topoľčanoch s rozlohou 61m2. Byt prešiel kompletnou r

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

172,000 € 2820 €/m²

CENTRAL | 3-IZB. BYT

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Čsl. armády | 80 m²

Ponuka 3 izbových bytov je do konca januára 2026 so zvýhodnenou cenou. Kolaudácia je naplánovan

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Topoľčany

227,600 € 2845 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie