3 izbový byt | Okružná | 86.4 m²
Príjemná a tichá lokalita, celodenný štebot vtákov, kvalitný projekt ZIPAVA, priestranné izby,
275,000 € 3183 €/m²
3 izbový byt | Pri majeri | 131.58 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 3-izbové byty s balk
275,834 € 3040 €/m²
3 izbový byt | Džbankárska | 78.24 m²
Výstavba je zahájená. Predstavujeme Vám nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorý sa
196,990 € 2518 €/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
189,990 € 3064 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Dúbravke. Ideálne byt s výťahom a m
260,000 € 3714 €/m²
3 izbový byt | Školská | 72 m²
Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok
179,900 € 2499 €/m²
3 izbový byt | Školská | 72 m²
REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj trojizbový byt na Školskej ulici v Stupave, s podlahovou ploch
169,900 € 2360 €/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 109 m²
SKOLAUDOVANY Projekt Noemis Stupava - v zastúpení developera ponúkame exkluzívne na predaj posl
189,990 € 1743 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt, ideálne s lodžiou, nie prízemie, v
190,000 € 2794 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: M
250,400 € 3130 €/m²
3 izbový byt | Pod Kopcami | 78.24 m²
SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt Ceravia v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá
196,990 € 2518 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame posledný voľný byt v novostavbe. Využite možnosť na kúpu posledn
237,622 € 2950 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
237,622 € 2950 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
Zenith Reality Vám ponúka posledný z bytov v Novostavbe bytového komplexu v Stupave na ulici J
237,622 € 2950 €/m²
3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Vitajte v projekte Malá Ceva, kde sa stretáva moderný dizajn, funkčné bývanie a pokojné prostre
189,990 € 3064 €/m²
3 izbový byt | Pod Kopcami | 82 m²
SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me
234,990 € 2866 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 69 m²
Ponúkame na prenájom práve dokončený, nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave. Byt
870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v
187,000 € 2686 €/m²
3 izbový byt | 130 m²
Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na prenájom priestranný, kompletne novozrekonštruovaný 3-iz
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ulica Jána Ondruša | 80 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový holobyt s dvoma balkónmi v Stupave na ul. Jána Ondruša. Byt sa nach
237,000 € 2963 €/m²
3 izbový byt | Dlhá | 112.76 m²
Hľadáte priestranný byt, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Predstavujeme vám
260,000 € 2306 €/m²
3 izbový byt | Slovenská | 132.75 m²
Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj výnimočný a luxusný 3-izbový byt v ko
329,000 € 2478 €/m²
3 izbový byt | Vajanského | 73.47 m²
Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt
235,000 € 3199 €/m²
3 izbový byt | Školská | 73 m²
Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený 3-izbový byt v Stupave na Školskej ulici. Byt sa na
179,900 € 2464 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.