Moderné bývanie so záhradou len pár minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 84 m²

„Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti prináša do ponuky atraktívne 3-izbové byty v novostavbe v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2648 €/m²

NOVOSTAVBA 3-IZBOVÝCH BYTOV – ŠÁMOT PRI ŠAMORÍNE | ZÁHRADKA ALEBO BALKÓN | MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Reality Šamorín

3 izbový byt | 84 m²

Ponúkame na predaj moderné 3-izbové byty v novostavbe v lokalite Šámot, len pár minút od mesta

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2276 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 07)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o. s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 04)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o.

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2469 €/m²

Kuchárek -real: PROJEKT BYTY ŠÁMOT (Šamorín) - Predaj skolaudovaných 3 izbových bytov už od 191.201,- EUR

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 56 m²

SKOLAUDOVANÉ !!! Projekt BYTY ŠAMOT momentálne zahŕňa celkovo 3 bytové domy. Každý bytový dom

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 3414 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 03)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

224,325 € 2490 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 11)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 02)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 89.25 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

223,757 € 2507 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 08)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 12)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Šamorín

192,980 € 2315 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 06)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 89.25 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

192,980 € 2162 €/m²

Nadštandardný 3.izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlboká cesta | 100 m²

Realitná kancelária Samaria real ma v ponuke na predaj veľký 3-izbový byt 100 m² s balkónom, ga

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

275,000 € 2750 €/m²

3 izbový byt s garážou

Reality Šamorín

3 izbový byt | 90.45 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka priestranný 3izbový byt v Šamoríne, Strelecká ul.

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šamorín

265,000 € 2930 €/m²

Priestranný 3- izbový byt v pôvodnom stave

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka priestranný 3-izbový byt 72 m² v Šamoríne – ideálny

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2417 €/m²

PRENÁJOM - 3.izb.byt. v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 65 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka 3.izb.byt v Šamoríne, Hlavná ul. BYT: • zariadený

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REB.SK Predaj 3-izbového bytu 88.35m2 len 15 minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šamot | 88.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s parkovacím miestom a pivnočnou kobkou v cene. Priestrann

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Prenájom 3-izbový byt len 15 minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na prenájom 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Priestranný 3-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK 3-izb byt 88,3m2 v štandarde vrátane kuchyne len 15 minút od BA

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Vrátane kuchynskej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

209,201 € 2510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Prenájom veľkého zariadeného 3,5i bytu Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 86 m²

REB.SK Ponúka na prenájom komfortný, klimatizovaný 3,5-izbový byt o výmere 86 m², ktorý sa nach

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Trojizbový byt v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt so záhradou, altánkom a garážovým státím v meste Šamorín časť Mliečno na predaj !

Reality Šamorín

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šamorín

195,000 € 2910 €/m²

MODON | Bývanie, ktoré dáva zmysel dnes aj o pár rokov – 3-izbový byt v novostavbe Pri radnici, Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | Gazdovský Rad | 101.62 m²

TYP NEHNUTEĽNOSTI: V exkluzívnom zastúpení developera ponúkame na predaj novostavbu v absolútno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

Kvalitná rekonštrukcia – nové rozvody, jadro v 3 izbovom byte v centre Šamorína

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 62 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj trojizbový byt v zateplenej panelovej, trojposchodovej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Šamorín

186,000 € 3000 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie