3 izbový byt v Nitre - akcia do 30.6.

Reality Nitra

3 izbový byt | Jurkovičova | 61.23 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3648 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2114 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Kompletne novozrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou 85m2 - Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Na Hôrke | 85 m²

Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 85 m2 na ul. Na Hôrke, Nitra. Byt s l

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,900 € 2187 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ novostavba 3i bytu 87m2 s dvomi terasami 73m2 a vírivkou v Centre mesta

Reality Nitra

3 izbový byt | 160 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ 3-izbový byt podielom na súkromnom pozemku Nitra_Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Hodžova | 59.79 m²

Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ 3-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a parkingom

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 1946 €/m²

Top
Top

Predáme 3-izbový byt po rekonštrukcii, 62 m2, Dunajská ulica, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 62 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodin

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2677 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izb. byt, garáž, tehlová bytovka, Clementisova ul., Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Clementisova | 72 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2986 €/m²

Top
Top

Znížená cena! 3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

205,900 € 2542 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

POD BOROVICAMI 2: Nadštandartný moderný 3 izbový byt na predaj, NITRA/ZOBOR

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²

Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 3125 €/m²

Top
Top

Kúpte si teraz 2izbový holobyt 54 m2 s úžasnou lodžiou (6m2) za neuveriteľných 165000 EUR a získajte bonus na parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 54 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 3056 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš!!!

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

240,200 € 2714 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pod hradom – štandard a veľká terasa 230 m2 - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Nitra

3 izbový byt | Podzámska | 81 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Nitra

337,600 € 4168 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Znížená cena, Na PREDAJ, 3-izbový, zrekonštruovaný byt v centre v tehlovej bytovke – Štefánikova trieda

Reality Nitra

3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2221 €/m²

Top
Top

Exkluzívne Na PREDAJ 3-izbový mezonet 105m2 v novostavbe s terasou a parkovaním, Nitra-Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | 105 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Na predaj veľký 3,5 izb. byt v Nitre na Klokočine.

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska | 76 m²

Comfort Home Reality.s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt s balkónom v Nitre na Klokočine, Pa

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 2132 €/m²

V predpredaji 3 izb. byty s veľkou terasou na ul. Kmeťova, Mlynárce, Nitra.

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 85.6 m²

Ponúkame predpredaj 3-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

307,100 € 3588 €/m²

Predpredaj 3 izb bytov Nitra Mlynárce Kmeťova ul.

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 78.3 m²

Ponúkame predpredaj 3-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na u

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

216,800 € 2769 €/m²

Na predaj pekný 3 izb byt v Nitre, centrum mesta - Párovce.

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na predaj pekný, svetlý 3-izbový byt s príjemnou atmosférou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Nábrežie mládeže CHRENOVÁ 68 m2 po kompletnej rekonštrukcii .

Reality Nitra

3 izbový byt | Nábrežie Mládeže | 68 m²

Na predaj 3 izbový byt Nábrežie mládeže 68 m2 po kompletnej rekonštrukcii . Byt je na vyvíšenom

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 2721 €/m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre . Platba v hotovosti . Na lo

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Na predaj nanovo prerobený 3 izbový byt 74 m2 s balkónom na Chrenovej ulici

Reality Nitra

3 izbový byt | Ďumbierska | 74 m²

Na predaj nanovo prerobený 3 izbový byt 74 m2 s balkónom na Chrenovej ulici . Byt je po komplet

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 2635 €/m²

NOVINKA 2025 !!! 3 izbový byt 79 m2 na Klokočine s lódžiou

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

NOVINKA 2025 !!! 3 izbový byt 79 m2 na Klokočine s lódžiou Nová kuchynká linka na mieru so vst

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Nitra

182,000 € 2304 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie