Rekonštruovaný 3 izbový byt - 62 m², lokalita Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Družstevná | 62 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt - 60 m², lokalita Modra. Úžitková ploc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2823 €/m²

ARETÉ REAL - Rezervované - Predaj, svetlého, priestranného, kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s loggiou a pivnicou vo výbornej lokalite.

Reality Modra

3 izbový byt | Komenského | 79.13 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komfortný, svetlý a moderne zrekonštruovaný byt v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

224,000 € 2831 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

REZERVOVANÉ - Zariadený 3-izbový byt v Modre v žiadanej lokalite – všetko na dosah

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 61.18 m²

Dosť bolo kompromisov? Malý byt, hluk, vysoké ceny … A pritom chcete viac priestoru, pokoj a no

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Modra

199,000 € 3253 €/m²

3 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

225,000 € 2163 €/m²

KRÁSNY ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT V MODRE

Reality Modra

3 izbový byt | SNP | 71 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom krásny, kompletne novozariadený 3-

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Modra

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 IZB.BYT S GARÁŽOVÝM STÁTIM A PIVNICOU V MODRE KRÁLOVÁ

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 87.6 m²

EXKLUZÍVNY PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOVÝM státím. Licencovaná realitná kancelária ORIN RE

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Modra

220,000 € 2511 €/m²

ORTUS – Kasárne Residence predaj novo skolaudovaného 3 izbového bytu v historickej budove kasární v Modre

Reality Modra

3 izbový byt | Štúrova | 73.25 m²

Byt č. 12 Adresa: Štúrova 275/110, 900 01 Modra Cena: 278.990 Eur s DPH Izby: 3 Spálne: 2 Kú

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Modra

278,990 € 3809 €/m²

Modrá na predaj zrekonštruovaný 3.izbový byt 62m2+11m2 balkón

Reality Modra

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte príjemné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy?

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2823 €/m²

PRENAJATÉ |ARISE | Na prenájom svetlý 3-izbový byt s loggiou, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 65 m²

Realitná kancelária ARISE, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom veľmi príjemný a svet

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Modra

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderné bývanie 3 izbový byt v Malých Hlinách s kuchyňou v cene SKOLAUDOVANÉ

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 72.89 m²

V projekte Malé Hliny v meste Modra vám ponúkame štýlový 3-izbový byt 10B2 s balkónom, ktorý je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

219,500 € 3011 €/m²

3-izbový byt s krásnou terasou v projekte Malé Hliny Modra + KUCHYŇA ZDARMA

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 111.23 m²

Malé Hliny, Modra – kľudná a perspektívna rezidenčná zóna s dobrou dostupnosťou a prírodou na d

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

239,000 € 2149 €/m²

Slnečný, priestranný 3-izbový byt v štandarde-Malé Hliny Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 72.89 m²

Predstavujeme výnimočný 3-izbový byt 9B2 na 2. podlaží, ktorý je ihneď k nasťahovaniu. Žiadne

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Modra

219,500 € 3011 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt s balkónom v Modre v projekte Malé Hliny

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 60.18 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený 3‑izbový byt 2A2 v projekte Malé Hliny – Modra s úžitkovou p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

199,400 € 3313 €/m²

3-izbový byt s veľkou slnečnou záhradou a terasou v Modre

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 60.18 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 3-izbový byt s úžitkovou plochou 60,18 m² a priestranným exteriér

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

215,700 € 3584 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v projekte Malé Hliny so slnečnou terasou

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 74.41 m²

Developer projektu Malé Hliny ponúka na predaj 3-izbový byt 1.B4, v modernej bytovej zástavbe v

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

264,900 € 3560 €/m²

3‑izbový byt s balkónom + KVALITNÁ KUCHYŇA ZDARMA! – projekt Malé Hliny, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 68.41 m²

Predstavujeme slnečný 3‑izbový byt 3E3 na 3. poschodí s balkónom, kde sa spája moderný dizajn,

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Modra

219,900 € 3214 €/m²

Očarujúce podkrovné bývanie! 3-izbový zateplený tehlový BYT s 2 garážovými státiami v Modre-Kráľovej, 96,5 m²

Reality Modra

3 izbový byt | 96.5 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 3-izbový podkrovný byt v zateplenom tehlov

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Modra

200,000 € 2073 €/m²

3 izbový byt 3D3 s balkónom v projekte Malé Hliny Modra-2. etapa

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 77.55 m²

NOVOSTAVBA – 2. etapa projektu Malé Hliny, Modra Byt 3D3 – 3-izbový byt s balkónom · Podlažie:

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Byty na predaj Modra

245,900 € 3171 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie