BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 3B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Top
Top

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového byty v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

200,000 € 1961 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt + parkovacie miesto, Martin Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 81.43 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Štúrovom námestí v Martine. Byt o výmere

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

3 izbový byt - mezanín na predaj, lokalita Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

184,000 € 3067 €/m²

3 izbový na predaj novostavba Tomčany, 81 m2 poschodie 2, balkón

Reality Martin

3 izbový byt | Tomčany | 82 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 3 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

182,000 € 2220 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovaním v cene

Reality Martin

3 izbový byt | Hájska | 55 m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite Nový Martin. Byt s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

177,000 € 3218 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ TARGETreal | Na predaj moderný 3-izbový byt v Le Monde, Ľadoveň, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Martine – mestská časť Ľadoveň, situovan

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

186,900 € 2366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 - izbový byt v Priekope.

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Ruppeldtova, Martin - širšie centrum.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 98.99 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova". V

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

263,600 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s terasou č. IB_7J na predaj, Martin - širšie centrum, Byty Ruppeldtova.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 96.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt sterasou, v novom developerskom projekte "Byty

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2745 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba, na predaj 3 izbový byt s terasou, Byty RUPPELDTOVA, Martin.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 95.87 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt s terasou v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova", nachá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2754 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v novostavbe, Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², nachádzajúci sa na 1.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 6B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

Byty ZICHER: 3-izbový byt 3B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 3B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s výmerou 75 m2, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 75.5 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/tTXLNVPpKgE _____________________________________

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie