3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n
263,400 € 2714 €/m²
3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
200,000 € 1961 €/m²
3 izbový byt | 81.43 m²
TUreality vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Štúrovom námestí v Martine. Byt o výmere
Cena dohodou
3 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v
184,000 € 3067 €/m²
3 izbový byt | Tomčany | 82 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 3 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb
182,000 € 2220 €/m²
3 izbový byt | Hájska | 55 m²
Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite Nový Martin. Byt s
177,000 € 3218 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²
TARGETreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Martine – mestská časť Ľadoveň, situovan
186,900 € 2366 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č
Cena dohodou
3 izbový byt | Ruppeldtova | 98.99 m²
Ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova". V
263,600 € 2663 €/m²
3 izbový byt | Ruppeldtova | 96.17 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt sterasou, v novom developerskom projekte "Byty
264,000 € 2745 €/m²
3 izbový byt | Ruppeldtova | 95.87 m²
Na predaj veľký 3 izbový byt s terasou v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova", nachá
264,000 € 2754 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², nachádzajúci sa na 1.
Cena dohodou
3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²
264,400 € 2725 €/m²
3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²
Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 3B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh
263,400 € 2714 €/m²
3 izbový byt | 75.5 m²
Skopírujte si link na video: https://youtu.be/tTXLNVPpKgE _____________________________________
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.