Slnečný 3-izbový byt v centre Humenného

Reality Humenné

3 izbový byt | 60 m²

ID:438 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

113,900 € 1898 €/m²

! ! ! ZĽAVA 5 000, - EUR ! ! !na predaj 3-izbový byt v Humennom – ul. Sokolovská

Reality Humenné

3 izbový byt | Sokolovská | 80 m²

ID:363 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Sokolovskej ulici v Humennom

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

94,900 € 1186 €/m²

3-izbový byt s loggiou a výhľadom na Laborec – Třebíčska, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Třebičska | 71 m²

ID:396 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

123,900 € 1745 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s loggiou – Sídlisko Pod Sokolejom

Reality Humenné

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

ID:340 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Sídlisko Po

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

124,900 € 1864 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s pocitom Rodinného domu, v obci Kamenica nad Cirochou.

Reality Humenné

3 izbový byt | 74 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradou v obci Kamenica nad Cirochou,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

3 izbový byt na ulici Laboreckej v Humennom, na predaj.

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka, byt na vyhľadávanom Sídlisku III. v Humennom, na preda

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

113,000 € 1638 €/m²

3-izbový byt – Humenné - Laborecká ul.

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 1 m²

ID:3031 Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v meste Humenné, na obľúbenej Laboreckej

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Humenné

122,900 € 122900 €/m²

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii - Partizánska ulica, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 1 m²

ID:2545 Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najvyhľa

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Humenné

119,900 € 119900 €/m²

PREDAJ, 3 izbový byt na Hrnčiarskej ulici, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Hrnčiarska | 55 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Hrnčiarskej ulici v Humennomv

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Humenné

119,900 € 2180 €/m²

Predaj | Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Humenné, Pod Sokolejom | Bývajte s NAMI

Reality Humenné

3 izbový byt | 77.5 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt s balkónom

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

113,000 € 1458 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt na sídlisku Pod Sokolejom v Humennom. Tento priestranný

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Humenné

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: 3-izbový byt priamo v centre mesta Humenné – ul. Kukorelliho

Reality Humenné

3 izbový byt | Kukorelliho | 59 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt (59 m²) nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite priamo v centre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | SNP | 74 m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt s potenciálom na ulici SNP, Humenné. Ponúkame na predaj 3-izbový byt

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

80,000 € 1081 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 3-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²

V exkluzívnej ponuke Vám prinášame štýlový 3-izbový byt v priamom centre mesta Humenné na vyhľa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Humenné

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký trojizbový byt v osobnom vlastníctve na Košickej ulici v Humenn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

115,000 € 1494 €/m²

člen NARKS

PREDANÝ! Atraktívny 3‑izbový byt v novej rezidencii priamo v centre mesta - J2

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 72.31 m²

Ponúkame na predaj priestranný a mimoriadne svetlý 3‑izbový byt s výmerou 72,31 m², situovaný v

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

169,900 € 2350 €/m²

Na predaj – priestranný 3 izbový byt s balkónom – Partizánska ulica – Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

Na predaj – priestranný 3-izbový byt s výmerou 74 m² po kvalitnej rekonštrukcii – Pod Sokolejom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Humenné

Info v RK

PRENÁJOM: Priestranný 3-izbový byt so špajzou (73 m²) – Humenné, pod Sokolejom

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 73 m²

Dáme do dlhodobého prenájmu čiastočne zariadený 3-izbový byt s rozlohou 73 m², situovaný v poko

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Humenné

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 78 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Humenné – sídlisko Pod Sokol

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

115,000 € 1474 €/m²

NA PREDAJ - 3 izbový byt na Sídlisku III. v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 75 m²

Mega realitná kancelária xkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt v obľúbenej časti Sídliska I

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

123,000 € 1640 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 3-izbového bytu v HUMENNOM ul. Osloboditeľov

Reality Humenné

3 izbový byt | Osloboditeľov | 58 m²

MEGA realitná kancelária ponúka na PRENÁJOM 3-izbový byt na ulici Osloboditeľov ( sídlisko 2) v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Humenné

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj praktický 3 izbový byt v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 67 m²

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj trojizbový byt na Partizánskej ulici v Humennom. Byt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

112,990 € 1686 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt k nasťahovaniu v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 72 m²

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj väčší zrekonštruovaný 3 izbový byt. Byt sa nachádza

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

118,000 € 1639 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3-izbového bytu v HUMENNOM (sídlisko 2A)

Reality Humenné

3 izbový byt | Puškinova | 63 m²

MEGA realitná kancelária ponúka NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT v HUMENNOM na ulici PUŠKINOVA (sídlisko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

92,500 € 1468 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie