PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Veľký trojizbový byt 91 m² s výnimočnou výmerou v obci Dunajská Lužná na predaj!

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderný byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

239,000 € 2626 €/m²

Na predaj 3-izbový mezonet s parkovaním - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 88 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonetový byt, ktorý spája priestor rodinné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

249,000 € 2830 €/m²

REZERVOVANÉ:Na predaj 3-izbový byt v Green Village, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Orechová | 72 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

233,000 € 3236 €/m²

Prémiový 3i byt s parkingom a pivnicou v Dunajskej Lužnej!

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Dunajská Lužná | 88.59 m²

Prémiové rodinné bývanie v pokojnej časti obce Dunajská Lužná! Predstavujeme Vám 3-izbový byt

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

273,000 € 3082 €/m²

Nový trojizbový byt v samostatnom dome s rozlohou 80 m2 neďaleko Bratislavy.

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Dunajskej Lužnej na Hlavnej ulici. Úžitková plocha bytu:

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

276,000 € 3450 €/m²

Priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinný domov neďaleko jazier so spoločným pozemkom len pre 4 byty

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Školská | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v lokalite rodinných domov neďaleko jazier Veľké a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,900 € 3252 €/m²

Kúpa 3-izbového bytu, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Dunajskej Lužnej , prípadne v blíz

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Lužná

220,000 € 3667 €/m²

Hamuliakovo - veľký 3 izb. byt, klimatizácia, parkovacie miesto

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

xNa prenájom pekný zariadený 3-izb.byt, v Hamuliakove, ul. Pri píle, Novostavba s novou klimati

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

670 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | 80 m²

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe, kolaudácia 2025, ktorý je súčasťou trojbytového domu v lok

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

Cena dohodou

VYMEŇ SUSEDA! - Nadštandartný 3 izbový byt so záhradou v Dunajskej lužnej

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Hlavná | 78.07 m²

Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 3-izbový byt v štandarde s vlastnou záhrado

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,900 € 3457 €/m²

člen NARKS

Novostavba. Moderné byty s terasou a záhradou, Dunajská Lužná, HLAVNÁ ul.

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | hlavná | 79 m²

Predaj 3. izbového a 4. izbového mezanínu s terasou, záhradou a tromi parkovacími státiami v sk

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,990 € 3418 €/m²

"REZERVOVANÉ" - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT SO ZÁHRADOU V TOMTO PROJEKTE

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Lipnická | 96.65 m²

Užívajte si pravý komfort bytu s výhodami rodinného domu! Predstavujeme Vám svetelný 3-izbový b

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

295,000 € 3052 €/m²

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- 3-IZBOVÝ BYT- PARKOVACIE STÁTIE V CENE- PIVNIČNÁ KOBKA- JAVOROVÁ ULICA- DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 68.53 m²

Predstavte si bývanie, kde ráno začínate kávou na priestrannom balkóne, cez deň máte všetko pot

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

229,900 € 3355 €/m²

BOSEN | Jedinečné bývanie v 3 izbovom byte so záhradou, 2x parking

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 59.14 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, slnečný 3-izbový byt

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

1,100 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom atraktívny byt, ideálny na podnikateľské účely v novostavbe v Lužnej

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Jarná | 90 m²

Byt sa nachádza v novostavbe na Jarnej ulici v Dunajskej Lužnej. Byt je situovaný na 2 nadzemn

Publikované: 23.04.2020 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

820 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie