Štýlový 3-izbový byt v novostavbe pri mori – Mandre, Pag

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Na predaj je 3-izbový byt na prízemí novopostaveného bytového domu v obľúbenej prímorskej lokal

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

254,800 € 2600 €/m²

Luxus bez kompromisů: Designový apartmán v Umag Savudrija s výhledem na Jadran

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Představujeme vám elegantní apartmán o dispozici 3+kk, nacházející se ve 4. podlaží prestižního

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

816,665 € 10208 €/m²

Luxus a výnos v jednom – apartmán 200 m od moře v top resortu v Umag Savudrija, Istrie

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Představujeme vám elegantní apartmán o dispozici 3+kk, nacházející se ve 3. podlaží prestižního

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

685,794 € 8263 €/m²

Stylový apartmán blízko moře – Privlaka

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

V klidné a oblíbené přímořské destinaci Privlaka, jen 300 metrů od moře, vzniká moderní apartmá

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

279,741 € 4371 €/m²

Luxusní penthouse apartmán s panoramatickým výhledem na moře, novostavba, Novalja

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

V oblíbeném přímořském městě Novalja na ostrově Pag nabízíme moderní penthouse apartmán v novos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

237,000 € 3950 €/m²

Kod 7440 ° Novi Vinodolski, app. 57m2, kompletne zrekonštruovaný, 350m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka na predaj, kompletne zrekonštruovaný byt s rozlohou 57 m², kto

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

179,000 € 3140 €/m²

Kod 7480 ° Senj, app.40m2, novo zrekonštruovaný, výhľad na okolie, 300m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

CHORVÁTSKO-NEMOVITOSTI.cz Predávame byt na druhom poschodí bytového domu, orientovaný na juh

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj

177,000 € 4425 €/m²

Kód 54/26°° Ostrov Pag, Novalja, apartmán 66 m², 3+kk, novostavba, terasa s výhľadom, 500 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Kompletná špecifikácia Chorvátsko-Nemovitosti.cz má pre Vás trojizbový apartmán s rozlohou 66

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

263,760 € 3996 €/m²

Kod 7732°° Crikvenica, apartmán 41,25 m2 3+1 so záhradou, 600m od more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Byt 3+1 so záhradou a výhľadom na more – pokojná lokalita v Crikvenici Ponúkame apartmán v men

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

125,000 € 3030 €/m²

Kód 53/26°° Ostrov Pag, Novalja, apartmán 66 m², 3+kk, novostavba, terasa s výhľadom, 500 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvátsko-Nemovitosti.cz má pre Vás trojizbový apartmán o rozlohe 66 m², ktorý je na predaj v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

263,880 € 3998 €/m²

Borik – Novostavba, byt s garážou a čiastočným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Na predaj je moderný byt v novostavbe v zadarskej štvrti Borik, situovaný len 500 m od mora a p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj

325,000 € 4228 €/m²

42/26D - Novalja, ostrov Pag - byt 3 + kk, 50 m², balkón, parkovacie miesto

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Ponúkame na predaj trojizbový byt o celkovej rozlohe 50,49 m², ktorý sa nachádza na druhom posc

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

160,000 € 3200 €/m²

Kód 6984 ° ° Novi Vinodolski, app. 50m2, v tichej lokalite, 270m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka v tichej lokalite predávame byt na najvyššom poschodí úhľadnéh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj

175,000 € 3500 €/m²

S1766FO - Senj – apartmán 62 m², 3+1, výhľad na more, 250 m od mora, pivnica

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka priestranný apartmán s krásnym otvoreným výhľadom na more Celk

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

144,999 € 2339 €/m²

138/23 - Ostrov Pag, Novalja, App.89m2, S3, veľká terasa a dvor, 400m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvátsko-Nehnuteľnosti.sk ponúka krásny trojizbový apartmán (3+1, S1) s terasou, záhradou a v

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj

187,000 € 2101 €/m²

119/24 Ostrov Pag, Novalja, App.69m2, 3 +1, novostavba, bazén, 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvátsko-Nehnuteľnosti.sk má pre Vás krásny apartmán s terasou, výhľadom na more ak najbližše

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj

250,000 € 3623 €/m²

42/25 - Ostrov Pag, Novalja,App. 75m2, 3 izby, panoramatický výhľad na more, 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj

264,000 € 3654 €/m²

120/24A - Ostrov Pag, Novalja, app. 57m2, novostavba, 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka trojizbový byt (S3) o celkovej rozlohe 57,09 m2 na druhom posc

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

189,000 € 3311 €/m²

117/25D - Ostrov Pag, NOVALJA 3izbový apartmán 67 m2 na 1. poschodí, moderne zariadený, blízko pláže

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka na predaj trojizbový byt o celkovej rozlohe 66,73 m2 na prvom

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

195,000 € 2910 €/m²

93C/24 - Ostrov Pag, Povljana, App.45m2, S5, 3 + kk, novostavba, dvor s bazénom, 350m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka dvojizbový plážový apartmán (S5) o rozlohe 45 m2. Sa nachádza

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj

315,000 € 7000 €/m²

73/25 - Ostrov Pag, Novalja,Apartmán s 3 izbami, 43 m2, s výhľadom na Novalju

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka trojizbový byt s čistou úžitkovou plochou 42,87 m2 na treťom p

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj

162,000 € 3767 €/m²

325/24D - Ostrov Pag, Povljana, App. 88m2 (S5), 3 izby, novostavba, 250 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka trojizbový plážový apartmán 250 metrov od pláže. Má terasu s v

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

255,000 € 2898 €/m²

204/25 - Ostrov Pag, Novalja, App. 58m2, v starom centre Novalja, 350m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka trojizbový, dvojposchodový byt s celkovou úžitkovou plochou 57

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj

159,000 € 2741 €/m²

237/25 - Ostrov Pag, Novalja, 3 izbový app. 50m2, terasa s čiastočným výhľadom na more, 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka trojizbový apartmán s celkovou čistou obytnou plochou 49,86 m2

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj

145,000 € 2908 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie