3 izbový byt | Chorvátsko
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj priamo v centre mestečka Makarska v Chorvátsku cca 500 m od pl
334,000 € 5302 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v Chorvátsku, mestečko Makarska, cca 4 min od pláže (malou mo
280,000 € 4232 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
CHORVATSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka moderný trojizbový apartmán s celkovou výmerou 68 m² s dvoma t
224,300 € 3299 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Moderný, luxusne zariadený apartmán na prízemí exkluzívneho rezidenčného komplexu, ktorý sa na
798,420 € 5663 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Novopostavený apartmán v Brodarici – na prízemí s predzáhradkou. RE/MAX ponúka na predaj mode
225,000 € 2961 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Na predaj krásny apartmán s rozlohou 69,96 m² na hornom poschodí menšej obytnej budovy, ktorá
245,000 € 3500 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj komfortný a funkčne riešený 3-izbový
339,900 € 5761 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nový, moderný a kompletne zariadený 3
419,210 € 8555 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj očarujúci dom s výhľadom na more, sit
204,970 € 1830 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený apartmán s krásnym výhľ
221,450 € 3034 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový apartmán so záhradou a výh
378,010 € 3979 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 3-izbový apartmán so záhradou
313,896 € 4905 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný a luxusný apartmán situovaný
512,540 € 5891 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 3-izbový apartmán v novostavbe, situovaný v atrak
390,164 € 6096 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderne zariadený 3-izbový apartmán s výhľadom na more, n
213,210 € 4958 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma samostatnými apartmánmi, záhr
370,800 € 3531 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový apartmán s otvoreným výhľadom na more,
204,970 € 3534 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderný penthouse v novostavbe s priestrannou strešnou te
278,100 € 5056 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj komfortný, kompletne zariadený apartmán s krásnym výhľado
221,450 € 3034 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
CHORVATSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka atraktívny penthouse apartmán vo vyhľadávanej lokalite Novalja
195,000 € 2708 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Ak hľadáte úplne nový apartmán v novej lokalite s výhľadom na more, ktorý bude k dispozícii už