Na predaj čiastočne zariadený 3-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Píniovej ulici v mestskej časti Bratislava - Vr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,990 € 3013 €/m²

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Estónska | 68 m²

Na prenájom ihneď voľný 3-izbový DOG and CHILD FRIENDLY byt pri lesoparku a cyklotrase Popis v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Podkrovný 3-izbový byt s krbom a garážou pri lesoparku

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Podunajská | 103.53 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a výnimočný 3-izbový podkrovný byt o výmere 103,53 m², ktorý s

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1600 €/mes | 4.87%

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiližská | 69.08 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

393,750 € 5700 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Slnečný a priestranný 2,5 izb. byt v tichej lokalite s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Arménska | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, klimatizovaný 2,5 izb. byt s vlastným parkovacím miestom, k

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 4047 €/m²

Byt s balkónom a pivnicou – možnosť vytvoriť štvrtú izbu

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajčianska | 73 m²

Pôvodný stav bytu ponúka novému vlastníkovi voľnu ruku pri prispôsobení si nehnuteľnosti presne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,950 € 2739 €/m²

člen NARKS

Kúpa - byt Bratislava II. /N087-EMJU

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 65 m²

N087-EMJU Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 - 4 byt v Bratislave ideálne v m.č. Vrakuňa

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

220,000 € 3385 €/m²

REZERVOVANÉ Krásny Novo-zrekonštruovaný 3-Izbový byt

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 70 m²

VIDEO BYTU: https://www.instagram.com/reel/DQoTTGYDBvU/?igsh=MXNyNndlNGZpMXMwOQ== Ponúkame Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

232,000 € 3314 €/m²

3-izbový byt na Čiližskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 74.55 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom. Ce

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3620 €/m²

Prenájom-3 -izbový byt na Poľnohospodárskej ulici.Bratislava-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 -izbový byt na Poľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM: Priestranný zariadený 3 izb.byt Vážska ul. BA II.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Vážska | 82 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na prenájom kompletne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

590 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3 izbový byt, Rajecká 8683/12, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 61.34 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 3-izbový byt č. 51 na ulici Rajecká. Táto lokalita v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3424 €/m²

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

ASSENZIO-EXKLUZÍVNE PREDAJ 3-IZBOVÉHO BYTU BEBRAVSKÁ ULICA-VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Bebravská | 66 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 3-izbový byt s presklenou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

221,900 € 3362 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Toplianskej ulici 69,4m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 69.4 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Toplianskej ulici, ktorý zaujme dobrou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,999 € 2882 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - Hladame pre klienta 3 izbovy byt v BA II., Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta s prevereným financovaním 3 izb. byt v mestskej časti Bratislav

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

230,000 € 3286 €/m²

člen NARKS

Na predaj - 3i byt, ul. Hradská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 72 m²

Ponúkame na predaj jedinečný byt nachádzajúci sa v súkromnom uzavretom areáli s vlastným parkov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3958 €/m²

Nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály na predaj v Bratislave II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 75.8 m²

Ponúkame Vám nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály s možným parkovacím miestom v tehlov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

235,000 € 3100 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, Čiernovodská ulica, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiernovodská | 69.5 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt na Čiernovodskej ulici v Bratislave – mest

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,000 € 3511 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Majoránová | 70 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt so záhradou v ti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

284,900 € 4070 €/m²

BEZ PROVÍZIE: Krásne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryska | 65 m²

NOVINKA NA TRHU 🏡 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ul., Vrakuňa (Bratislava)

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

218,000 € 3206 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Rajecká ulica, Vrakuňa, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej a pokojnej lokalite na Rajeckej ulici v

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

187,000 € 2833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nestor Capital-Moderný 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 83 m²

Nehnuteľnosť, ktorá vám dá priestor bývať hneď a zároveň si ju dokončiť presne podľa vlastných

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,900 € 2830 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie