3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom
543,202 € 5718 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje
399,000 € 6023 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn
555,564 € 5302 €/m²
3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²
Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde
439,000 € 4847 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s
364,000 € 5600 €/m²
3 izbový byt | Liptovská | 65 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty
361,620 € 5563 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 80 m²
EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII GANZ HOUSE – SRDCE EUROVEA CITY Realitná kance
Cena dohodou
3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²
Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg
Cena dohodou
3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²
Beplan Reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro. Nachádza sa na 7. poschodí a v
415,000 € 5188 €/m²
3 izbový byt | Košicka | 80 m²
Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n
443,000 € 5538 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa
820,000 € 7523 €/m²
3 izbový byt | Súkennícka | 88 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte
Cena dohodou
3 izbový byt | Trenčianska | 75 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva svetlý 3-izbový byt v špičkovej nadstavbe na Trenčianskej uli
329,900 € 4399 €/m²
3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²
Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len
319,999 € 3905 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 106 m²
Táto nehnuteľnosť, situovaná na 5. poschodí vyhľadávanej adresy Záhradnícka 62, s celkovou ploc
475,000 € 4481 €/m²
3 izbový byt | Strojnícka | 111.97 m²
369,999 € 3304 €/m²
3 izbový byt | Strojnícka | 75.57 m²
299,999 € 3970 €/m²
3 izbový byt | Herlianska | 66 m²
Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku - úchvatný 3-izbový byt po rozsiahlej a luxusnej rekonštruk
289,000 € 4379 €/m²
3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²
Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k
269,000 € 4015 €/m²
3 izbový byt | 100 m²
Ak hľadáte prémiové bývanie s dôrazom na dizajn, komfort a súkromie, tento výnimočný byt na uli
599,000 € 5990 €/m²
3 izbový byt | Domove role | 0 m²
V exkluzívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite **Nové záhrady – Domové role** na okraji mes
265,000 €
3 izbový byt | Domove role | 0 m²
282,000 €
3 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²
Ponúkame Vám priestranný 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a potenciálom na 4-izbový v projekte
460,000 € 4071 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.