HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 68 m²

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove Realitná kancelária HERRYS ponúka n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3809 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 67 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4178 €/m²

Top
Top

TOP priestranný 3-izb. mezonet /možnosť úpravy na 4-izb./ 113 m², 2x balkón, garáž, Bajzova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 113 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 4416 €/m²

Top
Top

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,888 € 5085 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Top
Top

REZERVOVANE 3-izbový byt 73m2 s loggiou a balkónom v obľúbenej časti Ružinova - Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3685 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII V RUŽINOVE - VIDEO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova 30 | 78 m²

Michal Hulík Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3577 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj bytu 3-izbový 83 m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 83 m²

Byt po kompletnej rekonštrukcii na 3. poschodí v panelovom dome s výťahom. Predáva sa plne zari

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

420,000 € 5060 €/m²

Novinka
Novinka

Reality&Bývanie I Novostavba 3i bytu s loggiou v tichej ulici na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,000 € 5600 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 3i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

361,620 € 5563 €/m²

Priestranný 3- izbový byt s lodžiou na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 68 m²

CENTRAL ESTATES /Priestranný 3-izbový byt s lodžiou v TOP lokalite Ružinova – pri OC Retro s lo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3750 €/m²

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Ružinove Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnarova | 72 m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Exnárovej ulici – Ružinov Na predaj ponúkame kompletne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 5000 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie