For sale – štýlový 3-izbový byt | vysoké poschodie, krásne výhľady & výborná dispozícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78 m²

Ponúkame na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte MATADORKA na ulici Závod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

357,000 € 4577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový 3-izbový mezonet s terasou a loggiami s výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rusovská cesta | 68.5 m²

Základné informácie 3-izbový mezonetový byt novostavba – kolaudácia 2020 (projekt Petržalka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 6130 €/m²

3 izb. BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY- 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4382 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt v Bratislave v projkete Slnečnice zóna mesto, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 73.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

345,000 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3- izbový priestranný byt, Budatínska ulica - Petržalka, 84 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt v Petržalke s rýchlym prí

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3548 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Einpark Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádza sa v novostavbe Einpark Residence na Zadunajskej cest

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou v projekte Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132.38 m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou na ul. Zuzany Chalupovej v projekte Slnečnice mest

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3626 €/m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový apartmán v B

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.1 m²

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 3907 €/m²

PRÉMIOVÝ 3i BYT - VILADOMY - 24m2 TERASA - GARÁŽ - NADŠTANDARD + KLÍMA V KAŽDEJ IZBE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Vilado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 3698 €/m²

AZ. Terasový trojizbový byt v projekte SKYBOX Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky moderný terasový trojizbový byt v obľú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| Priestranný 3i byt s terasou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 85 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3izbový byt, ktorý zaujme nielen dispozíciou, ale aj príj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

599,000 € 7047 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (771)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie