REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Slnečniciach, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 64.7 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s loggiou s možnosťou dokúpenia vnútorného par

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

395,000 € 6105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 3i byt 68m2, terasa, parkovanie, SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt s veľkou terasou a parkovaním, SLNEČNICE Dispozícia a vybavenie

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

310,000 € 4559 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ – SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNÝM BALKÓNOM V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 80 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

325,000 € 4063 €/m²

Moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s peknou terasou – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

362,000 € 3966 €/m²

Grebeči real ponúka na predaj vaše nové bývanie na skvelom mieste, 3-izbové byty v novostavbe - Projekt Panónska, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Široký výber 3 izbových bytov na 1. až 15. posch. Výber z 26 trojizbových byt

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,935 € 4802 €/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

Rezervovaný: Vzdušný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 75 m²

Chcete sa konečne posunúť do väčšieho? Rozrástla sa vám rodina, nemáte čas riešiť zbytočnosti a

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Ponúkame na predaj luxusný a moderne riešený 3-izbový byt Slnečnice Viladomy - Fialová ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88.83 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? Realitná kancelária Mentor Group Real Estate

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

489,000 € 5505 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ Novostavba 3 izbový byt s balkónom (10m²) a garážovým parkovacím miestom v projekte Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 75.21 m²

Realitná kancelária Neibrs rezervovala na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Matadorka. ZÁ

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,000 € 4241 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,086 € 5202 €/m²

BOSEN | Byt v najlepšej časti Slnečníc s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou v projekte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 4176 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: 3-izbový apartmán, MATADORKA, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Závodu Matador | 68 m²

NA PREDAJ – 3-izbový aparmán | skvelá lokalita & výborná investícia. Ponúkame na predaj modern

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

308,000 € 4529 €/m²

Elegantný 3-izbový byt s nadčasovým štýlom – Rezidencia SOLAR - Budatínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 106.32 m²

Predstavujeme vám veľkometrážny 3-izbový byt v polyfunkčnom komplexe Solar na Budatínskej ulici

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 3565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA, 3-izbový byt, SLNEČNICE, ulica Fialová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 76.53 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: novostavba, kompletne zariadený, pripravený

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4430 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Slnečnice - Viladomy 3-izbový byt 110 m² s terasou | Najvyššie poschodie | Slnečnice – Viladomy Béžová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Béžová | 84.16 m²

RT Real Estate ponúka exkluzívny 3-izbový byt s terasou snov v projekte Slnečnice – Béžová ulic

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,000 € 4741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná poloha

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná polo

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5143 €/m²

Predaj - priestranný, kompletne moderne zariadený, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, nachádzajúci sa na 21. poschodí vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, n

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 4157 €/m²

NA PREDAJ 3izb BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA Po

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 3803 €/m²

člen NARKS

Štýlový 3 iz. byt s terasou, pivnicou a garážovým státím v novostavbe v tesnej blízkosti centa mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

AZ. Na predaj elegantný 3-izbový byt v novostavbe EinPark v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (771)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie