mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

Neibrs | 3 izbový svetlý byt s balkónom (8m2) a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 74.96 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Viladomy, Žltá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

324,900 € 4334 €/m²

Top
Top

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

TARGETreal | Svetlý a dobre riešený 3i byt na začiatku Petržalky v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²

TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 4391 €/m²

Top
Top

Na predaj novostavba, zariadeného 3izb bytu v Petržalke BA.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gogoľova | 67 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 3 izbového bytu na Gogoľovej uli

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

329,900 € 4924 €/m²

Slnečnice POP - 3 izb. byt, LABUTIA ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: Priestranný 3i byt v Matadorke – TOP stav ako nový, veľká kuchyňa, výhľad na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, 2 LODŽIE, BRATISLAVA-PETRŽALKA, FUXOVA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 91 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s dvomi veľkými lodžiami a panoramatickým výhľadom v projekte Fuxova, P

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 izbový BYT, NOVOSTAVBA, Šustekova u., GARÁŽ A PIVNICA V PRÍPADE ZÁUJMU, ZAČIATOK PETRŽALKY, 3D

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 83 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

344,900 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3IZB. BYT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE, PETRŽALSKÉ DVORY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,999 € 4585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 3-izb. byt s garážovým státim v novostavbe EINPARK Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj elegantný, moderne zariadený 3-izbový byt v novostavbe EINPARK Residence. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

Štýlové bývanie bez kompromisov – zariadený 3i byt v novostavbe Einpark

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

510,000 € 6538 €/m²

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²

Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

369,990 € 5639 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dokonalý 3 izbový mestský byt – Slnečnice POP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 71 m²

Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečnici

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

365,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 3-izbový byt v prémiovej novostavbe Einpark – Zadunajská cesta, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj výnimočne vkusne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v renomovanom projek

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

!PREDANÉ! Slnečnice-Krásny 3izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 82.41 m²

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka krásny moderne zariadený 3 izbový byt v Petržalke v novost

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,900 € 4307 €/m²

3i byt, prémiové materialy, parking s nabíjanim pre elektromobily

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 97 m²

Dizajnový, priestranný 3i byt, ktorý bol za posledných 5 rokov postupne komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

340,000 € 3505 €/m²

Veľkometrážny 3-izb. byt s parkovacím miestom v novostavbe, Peržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska 24 | 96.5 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt v Polyfunkčnom dome SOLAR z roku 2014 na Budatínskej ulici. I

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

370,000 € 3834 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

300,660 € 4235 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 78.6 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

347,398 € 4420 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

301,120 € 4241 €/m²

3-izbový mezonetový byt na ulici Labutia v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 76.71 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt na ulici Labuti

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4628 €/m²

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt s terasou Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 99 m²

Pripravujeme do predaja 3-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach s terasou a parkovacím státím

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

405,000 € 4091 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23080)
Upresniť hľadanie