3 izbový byt | Studenohorská | 69.6 m²
Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave určenom na ko
225,000 € 3233 €/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný a priestranný byt v novostavbe, situovaný v krásnom zeleno
314,000 € 4078 €/m²
3 izbový byt | Studenohorská | 77 m²
Dr. Domov ponúka na predaj veľký 3-izbový byt so slnečným výhľadom v bratislavskej mestskej čas
290,000 € 3766 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Lamači. Ideálne byt s výťahom a min
260,000 € 3714 €/m²
3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²
Ponúkame na predaj 3-izb. byt v novostavbe (2020) na ul. Hany Ponickej, Lamač v projekte Bory B
330,000 € 4286 €/m²
3 izbový byt | Michala Bučiča | 71 m²
METROPOLITAN │Slnečný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním, Bory METROPOLITAN ponúka na prenájo
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²
Ponúkame na predaj slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Bory Bývanie na ulici Hany
314,000 € 4078 €/m²
3 izbový byt | Bakošova | 90 m²
Ak hľadáte nový, slnečný byt v dobrej lokalite s výbornou dispozíciou, tento byt si vás získa h
299,000 € 3322 €/m²
3 izbový byt | Studenohorská | 69.6 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Lamači. + byt 69,6m² + loggia 7,88 m² + pivnica 1,5 m² + ori
245,000 € 3520 €/m²
3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Lamači na ul. Heyrovského, nachádzajúci sa na 6.
255,000 € 3355 €/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²
Na predaj moderný a svetlý 3-izbový byt v novej rezidenčnej štvrti Bory Bývanie, ktorá sa vyzna
314,000 € 13 €/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 70.12 m²
Predaj 3-izbového slnečného bytu v novostavbe – Bory, Bratislava REB.sk Ponúka na predaj pries
330,000 € 4706 €/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²
Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom - Novostavba ul. H. Ponickej , Lamač / B
330,000 € 4286 €/m²
3 izbový byt | Studenohorská | 75 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislava – La
268,000 € 3573 €/m²
3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²
3-izb. byt s parkovacím miestom na ul. Hany Ponickej v projekte Bory Bývanie. Byt v osobnom vla
330,000 € 4306 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.