3 izbový byt | Saratovská | 91 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží
345,000 € 3791 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²
Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva
269,900 € 3161 €/m²
3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe
385,000 € 4355 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0
492,879 € 5951 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-
361,701 € 4764 €/m²
3 izbový byt | Talichova | 95 m²
Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás
374,000 € 3937 €/m²
3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo
349,900 € 4848 €/m²
3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²
Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke
280,000 € 3684 €/m²
3 izbový byt | Nejedlého | 60 m²
Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v dizajnovej novostav
259,000 € 13 €/m²
3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²
Komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbravka od fínskeho deve
450,000 € 4787 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²
Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr
329,000 € 3969 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 58.5 m²
Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj PRÍJEMNÝ, ČIASTOČNE ZARIADENÝ 3-izbový byt so ZASKLE
240,000 € 4103 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²
329,000 € 3969 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 64 m²
Ponúkame na predaj útulný komplet zariadený 3-izbový byt s celkovou výmerou 64 m² (z toho logg
235,000 € 3672 €/m²
3 izbový byt | 67.03 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí
320,000 € 4774 €/m²
3 izbový byt | Polianky | 73.29 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
385,000 € 5253 €/m²
3 izbový byt | Dúbravčická | 58 m²
S dôrazom na detail, kvalitu a komfort bývania ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt si
260,000 € 4483 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.