NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 4056 €/m²

Novinka
Novinka

BYSTRICKÁ, 3-i byt, 87 m2 – tehlová bytovka, loggia, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Bystrická | 87 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

325,000 € 3736 €/m²

3 izb. byt na PREDAJ po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 72 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou bez zasklenia a pivnicou v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

208,000 € 2889 €/m²

3-izbový byt na ulici Jána Smreka ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jána Smreka ktorý môže

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

OCCAM | Pokojné rodinné bývanie - zrekonštruovaný byt s výhľadom a súkromným parkovaním

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt s krásnym výhľadom na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,000 € 3578 €/m²

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj priestranný 3i byt v Bratislave D.N.V. REZERVOVANÝ!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 66 m²

Ponúkame na predaj útulný, priestranný 3 izbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, na ulici

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,000 € 3621 €/m²

3 izb. byt, J.Smreka, zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

BAKOS GROUP | REZERVOVANÝ - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na les, loggiou a súkromím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt. Predsta

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,000 € 3095 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie