Kúpa, 2-izbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok. Môže byť pôvod

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Pre konkétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu v Krupine

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,000 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na predaj v okolí Krupiny, prípadne v širšej oblasti Kr

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Krupina

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vo Veľkom Krtíši

Reality Veľký Krtíš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Pre konkrétnych klientov súrne hľadáme pozemok, alebo prípadne starší dom vhodný na rekonštrukc

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

Kúpa rodinného domu, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom priamo v Šamoríne, prípadne v blízkom okolí

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

300,000 € 2308 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Podtureň

Reality Podtureň

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Podtureň. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Podtureň

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Svätý Kríž. Za každú ponuku Vám budem vďačný

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Svätý Kríž

Cena dohodou

Súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, ideálne po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Brezno

120,000 €

Kúpa, dvojizbový byt v Brezne, centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v bytovom dome v Brezne. Klient platí HOTOVOSŤOU.

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Žarnovice

Reality Žarnovica

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Žarnovice, prípadne v okolí. Pokojne

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Žarnovica

300,000 € 100 €/m²

Hľadáme pre klienta pozemok v okolí Banskej Bystrice (do 40km)

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok v Banskej Bystrici, prípadne v okolí vo vzdiale

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

52,000 € 74 €/m²

Kúpa, 3-izbový byt v meste Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Hriňová. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Hriňová

Cena dohodou

Pre konkrétnych klientov hľadáme rodinné domy a byty v Krupine

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétnych viacerých klientov hľadáme v meste Krupina, alebo jeho blízkom okolí nehnuteľno

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Krupina

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Švábovce.

Reality Švábovce

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Švábovce. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Švábovce

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v obci Demänová

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v obci Demänová. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Dúbrava

Reality Dúbrava

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Dúbrava. Za každú ponuku Vám budem vďačný. C

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Dúbrava

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Kravany.

Reality Kravany

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Kravany. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kravany

Cena dohodou

HD REALITY, kúpa, 1-izbový byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v B

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

115,000 € 2875 €/m²

Hľadáme pre menší domček na rekonštrukciu v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v okolí Banskej Bystrice. Lokality, ktoré klientovi

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

120,000 €

Kúpa, rodinný dom v obci Istebné.

Reality Istebné

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Istebné. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Istebné

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Tvrdošín

Reality Tvrdošín

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Tvrdošíne . Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Tvrdošín

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Ružomberok. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Liptovská Osada.

Reality Liptovská Štiavnica

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Liptovská Osada. Za každú ponuku Vám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Liptovská Štiavnica

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Lisková.

Reality Lisková

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Lisková. Za každú ponuku Vám budem vď