HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 € 2615 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

180,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt, prípadne väčšiu garsónku s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

68,000 € 1943 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt (prípadne 3i) v Leviciach. Stav a p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Horná Seč

Reality Horná Seč

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok vhodný pre stavbu rodinného domu. Pozemok

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Horná Seč

45,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Pôvod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 220000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Devínska Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves. I

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

200,000 € 4000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

270,000 € 3600 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave II Ružinov Bližšie i

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

2 izbový byt | 53 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Kalnej nad Hronom alebo v blízkom okolí ak

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kalná nad Hronom

70,000 € 1321 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, či väčšiu garsonku ideálne s balkónom/lodžiou

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

140,000 € 3889 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v centre alebo blízkom centre Levíc. Hľadáme

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1250 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kameničná

Reality Kameničná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kameničná, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kameničná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča, okres Liptovský Mik

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt. Platba v hotovosti. V prípade vkusnej re

Publikované: 18.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

80,000 € 2105 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Svit

Reality Svit

1 izbový byt | 35 m²

Pre klienta hľadáme jednoizbový byt s balkónom alebo bez balkóna v Poprade. Ideálne prerobený.

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Svit

90,000 € 2571 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Malacky. Platba v hotovosti. Cena

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Malacky

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Malacky. Platba v hotovosti. Cena

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Malacky

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza. Pozemok okolo 600 m2 +, d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Prievidza

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Štvrtok na Ostrove

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 alebo 3,5 izbový byt s balkónom v Partizánskom, sídlisk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

87,000 € 87000 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie