Veľmi súrne hľadám 3-izbový byt v Púchove a blízke okolie do 10km

Reality Beluša

3 izbový byt | Beluša | 62 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový byt v Púchove a blízkom okolí do 10km. Byt sa

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Beluša

140,000 € 2258 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie